Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak ako som pred zimou plánoval vo vlákne Trojica najlepších, pred týždňom som sa konečne pustil do prevrúbľovania nevydarenej slivkoviny Angeleno. Korunu o dĺžke cez meter som zosadil na štvrťmetrové kýpte a do nich som po precíznom reze jednoduchým spojkovaním "nahádzal" ceľkom 17 vrúbľov odrôd Haganta, Topend, Čačanská rodná, Toptaste a TopStar. Tam kde boli vrúble výrazne tenšie, použil som systém do rázštepu. Zopár tenkých konárkov pôvodnej blumy som ponechal. Rovnako ostali v korune rodiace vrúble Aprimira a Melitopolskyj. Vrúbel japonskej slivky Vanier sa mi vlani pod váhou nedozretých prvých plodov vylomil. Používam priehľadnú PVC pásku zo záhradkárskych potrieb. Je tesná, pevná a pružná, nemá chybu. Pre istotu som závity zvonka pretrel hnedým akrylátom. Ak by sa mi do mája vrúble neujali, ostáva možnosť vrúbľovania pod kôru. Počas tejto teplej zimy sú kvetné puky Angelena aj Melitopolského takmer pred rozpukom. Aprimira však spí ako uprostred najväčších mrazov.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika