Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bude to možná k smíchu, ale já jsem problém s ptactvem vyřešil tak, že jsem po stromě rozvěsil staré oblečení a švestky si pěkně visí dál. Nevím, jestli je to řešení na vždy, ale zatím to funguje. Presenta u mě letos velmi stoupla v ceně, takže ji ničím nahrazovat nebudu. Co se týče novinek, tak stejně se všechny snaží jenom napodobit Domácí švestku, ale v drtivé většině je to jen neůspěšný pokus. Presentu bych zařadil do těch zdařilejších pokusů a opravdu budete rádi, že si ještě v řijnu budete moct pochutnat na dobrých švestkách. Topstar jsem letos jen tak tak zachránil před kolapsem v důsledku moniliového úžehu, takže příští rok ještě jistě žádné plody nebudou. Pokud bych měl, pane Fialo, zhodnotit jaké nejlepší švestky jsem letos jedl, tak by zvítězila Domácí švestka společně s Vlaškou, s kterou, jak to tak vypadá, se opět loučit nebudu, jak to mám už nějaký ten rok v úmyslu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika