Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ta, jenž dokáže někomu hnout žlučí, jiní ji hlavně pro její rezistenci(i když falešnou)vynášejí vysoko.Její jméno je pro švestku jak stvořené... taky po stránce kvality efekt joja každoročně připomíná.Letos jsem tak nějak se slivkou JOJO na vážkách.Už jsem se s ní v duchu krumpáčem loučil, ale chtěl bych ji ještě dát čas, zda něco předvede.Kvalita vyzrálých plodů nebyla nijak ohromující, ale když plně vyzrála, což ji trvalo více jak měsíc od konce vybarvování, tak ochutnavání byl docela příjemný zážitek.Z důvodu menší násady byly některé plody opravdu obrovské.Cukernaté nijak moc nebyly,...ba pravě možná proto jsem v nich ucítil více švestkového aromatu, když nebylo cukry potlačeno.Nejvíc jsem byl udiven konzistencí sice suchší, žilkované,ale zato výrazně tmavě-oranžové dužiny.U žádné jiné odrůdy jsem tak tmavě lákavou oranžovou dužinu nikdy neviděl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika