Slimáci



pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 112.187 (?)
18.5.2018 9:25

Granulax 750g stojí 169,- a funguje spolehlivě. Stačí je řídce použít třeba kolem plotu, odkud lezou (pokud máte problém s tím je používat na záhonech), a na zahradu se nedostanou - jsou pro ně velice lákavé a neprojdou na metry kolem nich bez povšimnutí. Balení spolehlivě vydrží pro větší zahradu na rok, při typickém bezdešťovém průběhu sezóny i déle.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  51,  52,  53,  54,  55   
                     
host - 45.254 (?), 29.7.2017 1:31

Kachny nemám, mám 4 kocoury. Bojím se o kocoury...

Se slimákama vedu boj, a podle mě je to skoro remíza.

Stačí na to Feramol (jak píšu výše mám kocoury, ježky atd) čelovka a okrajovač trávníků.. a sekat a sekat...

Před 5 roky jsem za jednu večerní obchůzku seknul i 300 slizáků, teď jich dám týdně 20.

Neříkám, že nejsou, ale je to o hodně lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 29.7.2017 13:56

protoze slimaci vylezaji v noci a pres den jsou dokonale zalezli.

Nebude to tak dokonalé. Za vlhka - třeba po dešti - i za světla je slimáků záplava.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.161 (?), 18.5.2018 9:03

Všude kde jsem zahrádkařil jsem měl problémy se slimáky. Ted jsem se nastěhoval k Českému Těšínu na břeh řeky.Slimáci tady nejsou, jen velmi vzácně.Zato je tady množství velkých střevlíků, kteří mají krovky trochu s červenozeleným leskem.Jestli to je jejich příčia, že tu slimáci nejsou, tak fajn, každopádně jsem moc rád.To si asi vyseju i mák, který jsme kdysi mívali na buchty.JInak klíčící rostlinky mi vždy hned sežralia i vše jiné.Granule proti nim jsou moc drahé, půl kila stojí v tesco 495kč, ale tentýž v zahrádkářském obchodě stojí asi 260kč.Tak kdo neví co s penězi at jde do tesco.
V řece je velmi nízká hladina vody.Při potopách stoupla asi o 4m a zničila moc věcí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 112.187 (?), 18.5.2018 9:25

Granulax 750g stojí 169,- a funguje spolehlivě. Stačí je řídce použít třeba kolem plotu, odkud lezou (pokud máte problém s tím je používat na záhonech), a na zahradu se nedostanou - jsou pro ně velice lákavé a neprojdou na metry kolem nich bez povšimnutí. Balení spolehlivě vydrží pro větší zahradu na rok, při typickém bezdešťovém průběhu sezóny i déle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  51,  52,  53,  54,  55   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika