pes - postrach truhlíků, kytek a stromků



host - 92.178 (?)
24.4.2009 6:31

ale co když majitel nemá psa úplně zvládnutého a pes ho nerespektuje a bude to po majiteli přečůrávat?

Jinak já se také chystám na el.plot, máme zahradu 3000metrů a ustoupila jsem z původního záměru betonové podezdívky půl metru do země a dvoumetrový plot z desek kvůli financím... Sousedova fila tento obojek má a je to super, přestala jim loupit u sousedů slepice a ovce a viděla jsem snad jen jednou že by dostala impuls - jinak jakmile obojek zapípá okamžitě ustupuje a drží si sama vzdálenost cca metr od plotu... Chtěla jsem normální plot ale 300 a 10 tisíc je velký rozdíl..

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 16.6.2008 14:31

Máte moc krásné pejsky a i když jsou to někdy bestie, stejně jako ti naši, tak jsou a zůstanou našimi chlupatými miláčky.  To, co se nedá ohradit, máme stejně jako vy rozcupované a ohlodané, včetně dodávky, která parkuje na dvoře.  Většinou hlodají také mezi 4:00 - 6:00 ráno.  Jediné, co nám proti nim pomáhá jsou natažené pastičky na myši, ale o tom jsem tu již psala.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 75.136 (?), 16.6.2008 16:03

S těmi klacky a polínky je to pravda. A taky, když si občas ukořistí nějakou tu postradatelnou věc, přivřít oči. Ale důsledně!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 157.14 (?), 29.7.2008 18:37

To je chce vychovat. Nechapu lidi co si pořídí psy, nevychovaj je a potom jim nadavaj do bestií.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 100.194 (?), 23.2.2009 22:50

...mohu doporučit neviditelný plot pro psy kolem záhonků..nám to funguje už dlouho... naleznete na www.dobrmani.nafoceno.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 99.214 (?), 24.2.2009 8:34

Tak já mám holandského ovčáka, což je pes velice aktivní a poté co 3 zasazené meruňky byly ráno vyřádkované přes vchodem a pes čekal odměnu za to, že ty zahrabaný klacky vyprostil a přinesl mi je, dále když jsme se porvali o jahodový záhon... tak jsem koupil ten nejslabší elektrický ohradník /pro ovce, kozy atd/. Výhoda je jeho velice jednoduché přemístění, odstranění pro sekání atd. Dokonce pak i u kytek stačí vzít kousek el. provázku a ten dát okolo kytek a je klid.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
atani - (11) - 13.179 (?), 23.4.2009 17:44

Tak nakonec jsme taky skončili u neviditelného plotu s obojky. I když z jiného důvodu. Pesani totiž začali ráno utíkat ze zahrady a vydávat se na loupežné výpravy k sousedům a do okolních vesnic. ¨Tak to bylo buď postavit 3m zeď okolo pozemku nebo neviditelný plot.  Černý totiž zvládne roztáhnout a prokousat i standardní drátěný plot, o čemž jsem si naivně myslela, že není možné. Neviditelný plot zabral i na ochranu skalky a zeleninové zahrádky ve spolupráci s metrovým plůtkem. Co se týče stromků, vyzkoušela jsem natřít tím bílým sajrajtem proti okusu zvěře a kupodivu hruška je už 2 měsíce na svém místě a prospívá ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 55.26 (?), 23.4.2009 22:09

Ono to bude asi směšné, ale proti tomu očurávání stromků a podobně, jsem kdysi četla fígl, který praktikoval jeden pejskař. Ráno chodil po zahradě a stromky a živý plot očurával on sám. Prý ti psi, kteří ho brali jako vůdce smečky, si nedovolili to očurat po něm. Ale nevím, já to ověřené nemám, sama jsem to nezkoušela. Jedna jsme měli fenu a jednak bych tak vysoko nedočurala  :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 92.178 (?), 24.4.2009 6:31

ale co když majitel nemá psa úplně zvládnutého a pes ho nerespektuje a bude to po majiteli přečůrávat?

Jinak já se také chystám na el.plot, máme zahradu 3000metrů a ustoupila jsem z původního záměru betonové podezdívky půl metru do země a dvoumetrový plot z desek kvůli financím... Sousedova fila tento obojek má a je to super, přestala jim loupit u sousedů slepice a ovce a viděla jsem snad jen jednou že by dostala impuls - jinak jakmile obojek zapípá okamžitě ustupuje a drží si sama vzdálenost cca metr od plotu... Chtěla jsem normální plot ale 300 a 10 tisíc je velký rozdíl..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 82.74 (?), 5.5.2009 13:46

Mám problém se dvěma fenkami jezevčíků, které jsou zvyklé čurat na trávník na dvorku a ten po jejich časté a vydatné zálivce rezaví. Já stále rezavá místa vykopávám a znovu osévám trávou, ale je to nekonečná práce. Dovedl by mi něko poradit, jak psí moč neutralizovat, aby mi trávník vydržel pěkný?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.134 (?), 8.6.2013 13:35

My máme dva psy a jménuji se Čárlik a fenka mláda Šuli -Arsinka i naši psy žerou trávu a kůru od stromu a jím to docela chuťná nevím jak jím porádit a my také máme i rybník a fenka z rybníku pije máme vodu v rybníku dost kalnou a já ji pořád musím prohánet Je-li to tak porádte mi co mám udělat.fenka je dost mláda má teprv rok a půl a je také dost dívoká, ale naopak se moc mazlí.Děkuji Karin Nashledanou Karin

Psy
Psy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika