past na myš



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?) 
11.1.2008 13:06

Včera se nám po letech doma objevila myška, ale mohl to být i rejsek, objevili jsme to, když to šplhalo po závěsu. Chytli jsme to živé a vynesli ven na pole daleko od domu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 95.205 (?), 17.1.2008 15:57

Jak píšete, to samé jsem dělal s krtky, vyryl a odnesl za řeku, kde jsem ho pustil protože na menší zahrádce dělá škodu a je tam nevítaný. Jinak nikdy i když jsem si jej důkladně prohlížel, neobjevil jsem, že má oči. To by znamenalo že je opravdu nemá, ani by je možná nepotřeboval když většinu života stráví pod zemí. Prosím kdo má o tom větší vědomosti, napište...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 110.221 (?), 2.1.2010 19:41

Krtek oči nemá. Nepotřebuje je, když leze nad zem tak pouze v noci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 3.1.2010 9:06

Krtek oči i uši má, ale jsou skryté za chlupy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 158.178 (?), 29.1.2008 12:48

Já je kupuji v železářství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 3.182 (?), 12.1.2010 17:26

Rád Vám poradím, past na myši od firmy Reproplast je totální myšilapka. Jako návnadu použijte jádro s vlašského ořechu. vrana.vasek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.238 (?), 1.1.2011 0:30

Dobry večer, někde tady výš jsem viděl příspěvek, že rejsek je užitečny. Může být, ale v kuchyni a dětském pokoji je to škodná. neříkám je chytat do pastí na myši, ale do pastí (sklopcu.) aby mohl být následně vypuštěn o několůik km dále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 105.151 (?), 1.1.2011 11:05

Njuniverzálnější je dobrá kočka. Jinak se mi osvědčila sklopná lávka na větší(vyšší) plechovce. Poměrně dobrá, i když drahá je i ta plastová past s kuličkou, co se šroubuje na PET lahev. Chytil jsem tam za noc 4 myši.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.82 (?), 18.5.2011 2:46

No nevim nevim. Na chatě máme myší hafo - vždy mají mimo sezónu rej. A tak nám pastičky nestačí. Navíc ségra je ochránkyně zvířat a vždy všechny pastičky vyhází :))) Tak jsem koupil kočku. Už je ji rok, je to Britka. Koupil jsem ji do paneláku za 24,- CZK ve zverimexu myšáka laboratorního. Slali se z nich kamarádi. Samozřejmě kočku jsem chytat myš nenaučím a teď se to učím sám - zrovna ji slyšim pod kuchyňskou linkou. Bydlím v Praze v paneláku - špek má ráda (rejsky tady nemáme). Udělal jsem jednoduchou past. Naučil jsem ji na jedno místo, do nízké nádobky s uzávěrem z kovu jsem udělal dírku tak, aby tam mohla, ale zpět to bylo ostré. Samozřejmě nahoru schůdky z podložky pod skleničku a vše hezky potřené špekem. Špek jsem hodil do nádoby a čekal. Nic. Tak jsem ji tam 2 dny lákal tak, že jsem dal nejdřív špek na "schůdky" a potom až k otvoru pasti. Špek zmizel a myšák taky. Ten v pasti samozřejmě dále krásně voní. :-(Možná bych to té své britce měl vysvětlit anglicky ;) No nic, jdu pro kýbl s vodou. Lovu zdar!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika