Krtek - a je to



host - 191.35 (?)
22.5.2007 16:10
Funguje to. Ale krtci dělají krtince hlavně až na podzim.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 208.239 (?), 31.3.2007 22:34

Zdravím všechny bojovníky s krtkem.Než jsem objevila tenhle diskusní kroužek myslela jsem,že jsem samaMusím říct,že jsem se dlouho tak nezasmála.Tak bych něco přidala.Krtek se stal mou noční i denní můrou a po dvou měsících honění a hlídání krtinců se ze mě stala troska kymácející se u okna ať nepropásnu nový krtinec.Ze začátku jsem si myslela,že samozřejmě odnesu krtka do lesa.Nestalo se tak a na krtka počíhnu přesně ve stejnou dobu a ukončím to rýčem.Ale ne do krtince ale do chodby kterou chce uniknout.Nikdy jsem nevěřila jak se mi uleví po prvním vrahounském zdaru.Podívejte se kolem sebe,myslíte,že krtků je tak málo,že musí být chránění?Kdyby si udělal jednu krtinu a z té koukal každý den ven ale za 14dní nemáte trávu.Jediný slušný krtek je z večerníčku/a i na toho se už nemůžu koukat/ a až se takový objeví NECHA´M HO ŹÍT!!!A zítra fičím pro pasti do rezervy.Ahoj 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 232.247 (?), 8.5.2007 10:41
Je to zazrak, vážne to funguje jako jedina věc ze všech možných. Musím potvrdit všechny zmíněné zkušenosti, na těchto stránkách. A připojuji ještě jednu. Je opravdu třeba vydržet a dát krtkovi tak týden než pasti mírně zkorodují a přestanou páchnout po lidech. A druhá věc je, že není třeba žádná návnada jak je v návodu ukázáno (mrkev). Stačí pastí "zatarasit " chodbu.
Přeji sťastný lov a velké úlovky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 70.195 (?), 22.5.2007 15:30

Dobrý den,

rovněž jsem poslední 2 roky zasvětila boji s krtkem. Letos jsem aplikovala přípravek Krtex (kuličky s vůní citronu - tedy pro člověka, pro krtka (údajně) strašný smrad). Po téměř 2 měsících konstatuji téměř 100% úspěch (při okraji pozemku jsem objevila již 2x krtinu, ale jinak nic). Jediným mínusem je větší nákladnost přípravku = máme poměrně rozlehlou zahradu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 191.35 (?), 22.5.2007 16:10
Funguje to. Ale krtci dělají krtince hlavně až na podzim.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 215.1 (?), 22.5.2007 16:17
Já jsem měl teda asi nějaký celoroční krtky, ti dokázali rýt i v mírné zimě. Pomohlo až jejich vykopnutí a rána motykou za krk.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 34.103 (?), 4.6.2007 8:59

Včera jsem na Hajzla čekal 4 hodiny se vzduchovkou a ani rana. Po 4 hodinách jsem se šel vakoupat a vrátil se asi za 20 minut. To už byly všechny díry (4) zahrnuty a kopec nezi kameny. Tak nevím jestli si země dělal srandu. Navečer jsem čekal znovu a zase sem se nedočkal a tak jsem mu do všech děr nastříkal intim spraej FA. Ať se aspoň frajer navoňá. Prostě bojovat s krtkem to je stejné jak Američani ve Větnamu. Větnamci byli skvěle zakopaní a Amici vůbec nevěděli že jim lezou pod nohama. To je úplně stejné. Jak chcete bojovat proti někomu koho neslyšíte, nevidíte a nevíte vůbec kde je. Jak říkám člověk prostě na krtka nemá.    

                                                        Všem lovcům ZDAR!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 34.103 (?), 5.6.2007 12:38

Tak jsem mu zase trochu zavoněl. Tam kde vrtal včera byl jen malý pokus, ale vrtal už zase na druhé straně asi tak 15 m od toho prvního. Prošel jsem celou okrasnou zahradu a zavoněl jsem mu do všech děr. Tak uvidíme. přestane ho to bavit čichat ten smrad, nebo protože voní tak se zaním stáhnou partneři a pak mě ukážou.

      zatím lovu Zdar !! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.103 (?), 7.6.2007 9:25

Ten Hajzl mě znovu vrtá na skalce mezi kameny. Včera dokonce (zase určitě jiný) mě udělak velký kopec přímo před vchodem do domu. Tak teda vůbec nevím jestli si ze mě opravdu nedělá srandu. Takže jsem koupil velký sprej na WC (citron) a udělal plošný nálet. Tak uvidíme. Jenže nejhorší je že on to má v náplni práce, ale já mám jinou práci než celý den nahánět zasranýho KRTKA.

Lovu zdar !!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.20 (?), 7.6.2007 9:52
Nevzdávejte to! Doporučuji bojové prostředky chemické - Norat AG, výbušné - petardy do děr, elektronické - odpuzovač a rostlinné - afrikány. Doplňte ostřihanými vlasy, rozhozenými v kritických oblastech. Odchlupil jsem celou rodinu. Plošná válka. Úspěch se mi dostavil v minulém roce, přesto jsem v neustálé pohotovosti a rekognoskuji terén. V okolí se nepřítel vyskytuje, ale na dostřel se letos ještě nepřiblížil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.103 (?), 7.6.2007 11:03

Dobrý den. Kdybych Vám měl vyjmenovat co všechno jsem už vyzkoušel, Tak mě asi nebude stačit A4 papír a vyhledá mě policie,protože už jsem zkoušel i opravdu mebezpečné věci , jako - propan do děr, nastartovaný pionýr, eletrika, nafta, tablety chloru do bazénu,bzučák mám (mimo jiné ta posladní díra je asi tak 2,5m od profi bzučáku), moč, síru pro vinaře, láhve od piva, petardy , vlasy (ty mám rozházené mimo jiné kvůli kunám,ale to stejně nepomáhá), vzduchovku, zápalné patrony, citronové kuličky, různé spreje (poslední je WC - citron), motiku, skelnou vatu, atd.....petky na kolku t(y jsem odmítl, když máte okrasnou zahradu a v ní rozeseté petky na kolku.tak tu zahradu pak nemusím vůbec mít). Tak že opravdu někdy uvažuji že to vzdám a navšechno se vykašlu. Kamoš říká že nejlepší zahrada je betonová. Ale zase když je klid takje to paráda tak nevím. Prostě KRTEK to je BOJ!!!

Lovu zdar !!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika