Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny bojovníky s krtkem.Než jsem objevila tenhle diskusní kroužek myslela jsem,že jsem samaMusím říct,že jsem se dlouho tak nezasmála.Tak bych něco přidala.Krtek se stal mou noční i denní můrou a po dvou měsících honění a hlídání krtinců se ze mě stala troska kymácející se u okna ať nepropásnu nový krtinec.Ze začátku jsem si myslela,že samozřejmě odnesu krtka do lesa.Nestalo se tak a na krtka počíhnu přesně ve stejnou dobu a ukončím to rýčem.Ale ne do krtince ale do chodby kterou chce uniknout.Nikdy jsem nevěřila jak se mi uleví po prvním vrahounském zdaru.Podívejte se kolem sebe,myslíte,že krtků je tak málo,že musí být chránění?Kdyby si udělal jednu krtinu a z té koukal každý den ven ale za 14dní nemáte trávu.Jediný slušný krtek je z večerníčku/a i na toho se už nemůžu koukat/ a až se takový objeví NECHA´M HO ŹÍT!!!A zítra fičím pro pasti do rezervy.Ahoj 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika