Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Kdybych Vám měl vyjmenovat co všechno jsem už vyzkoušel, Tak mě asi nebude stačit A4 papír a vyhledá mě policie,protože už jsem zkoušel i opravdu mebezpečné věci , jako - propan do děr, nastartovaný pionýr, eletrika, nafta, tablety chloru do bazénu,bzučák mám (mimo jiné ta posladní díra je asi tak 2,5m od profi bzučáku), moč, síru pro vinaře, láhve od piva, petardy , vlasy (ty mám rozházené mimo jiné kvůli kunám,ale to stejně nepomáhá), vzduchovku, zápalné patrony, citronové kuličky, různé spreje (poslední je WC - citron), motiku, skelnou vatu, atd.....petky na kolku t(y jsem odmítl, když máte okrasnou zahradu a v ní rozeseté petky na kolku.tak tu zahradu pak nemusím vůbec mít). Tak že opravdu někdy uvažuji že to vzdám a navšechno se vykašlu. Kamoš říká že nejlepší zahrada je betonová. Ale zase když je klid takje to paráda tak nevím. Prostě KRTEK to je BOJ!!!

Lovu zdar !!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika