kočka na zahradě



host - 19.98 (?)
8.4.2014 18:00


Řeší se to často tak si i Vy zapamatujte, že dobrá polovina koček po sobě výkaly n e z a h r a b á v á. Nechají ja volně ložené v záhonech nebo klidně na velmi frekventované cestičce trávou přes zahradu.Tudíž problémy se sousedovic kočkami jsou časté a skutečně velmi nepříjemné.  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 156.34 (?), 7.4.2014 10:38

Zlatá slova milý pane, bydlím ve městě a z bytového domku vycházím přímo na zahrádku. Psa mám, nic méně, je to mazlík domácí a spí v posteli. Kočka, která naší zahrádku navštěvuje, láme květiny a bilinky a taktéž místo pod hortenzií neblaze zapáchá. Pes nepes. Sousedka sype velice úspěšně kolem své zahrádky pepř a funguje to. Potřebovala bych radu jak se vlezlé kočky zbavit, aniž by došla zásadní újmy. Pepř kvůli psovi nepřipadá v úvahu, ale polámané kytky a vyhrabané díry mi vážně vadí. Nehledě k tomu, že si tam hraje moje nejmenší dcera. Proti kočkám v zásadě nic nemám, ale zkuste si vychutnávat kávičku, případně maso z grilu, když vám do nosu čpí kočičince. Náš pes se vyvenčí jedině venku, bobky si po něm řádně sbírám a na zahrádce se nevydělá i kdyby měl mít uzel. A proto babo raď. Pes verzus kočka. K parfému rovněž nemám odvahu pořád si myslím, že by tím pes trpěl a tak je to skoro se vším. Těším se na vaše typy. Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.226 (?), 7.4.2014 12:56

Milá paní Jitko vy asi budete mít jiný problém.

Kočky svoje výkaly zahrabují, pochybuji že vám to smrdí při vychutnávání kávičky a při grilování. Kočky jsou čistotná zvířátka pokud jsou zdravá nemůže vám nic pod hortenzií nic zapáchat.  Pokud kočka lehá pod hortenzií napichejte kolem keřu klacíky, přestane tam chodit.

Máme třetím rokem nalezenečka kocourka, šok mám když ráno otevřu dveře do zahrady a mám tam jednu nebo dvě mrtvé myši.

Spíš bych se obávala toho že si tam hraje vaše dcerka. Sousedovic holka když byla malá hrávala si na pískovišti kam chodily i kočky, chytla nemoc (teď si nemůžu vzpomenout jakou) je ji dnes už přes dvacet roků a má trvalé následky.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 8.4.2014 18:00


Řeší se to často tak si i Vy zapamatujte, že dobrá polovina koček po sobě výkaly n e z a h r a b á v á. Nechají ja volně ložené v záhonech nebo klidně na velmi frekventované cestičce trávou přes zahradu.Tudíž problémy se sousedovic kočkami jsou časté a skutečně velmi nepříjemné.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.105 (?), 21.7.2014 14:50

Asi jako u lidi - nekdo se koupe ci sprchuje dvakrat denne, jin y jednou tydne. A oba jsou normalni - jeden se totiz hodne poti a ten druhy vubec.

Stejne tak kocky - nektere zahrabavaji (a to dost peclive, takze treba rozrochni zahonek...) a jine se vykali a vznesene odkraceji...

Mam to odpozorovano vlastnim okem na vlastni zahrade.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 16.11.2007 9:32
Na uklízení kočičího záchodu jsou vhodní psi, já jsem delší dobu pozoroval, že na jednom místě naši psi vždycky hrabou a pak tam něco žerou. Po několika měsících jsem zjistil, že na to místo chodí kocour na záchod, vždycky to po sobě spořádaně zahrabe. A když vypustím psi, ti běží na to místo a uklidí ty zapáchající věci, tak máme na zahradě kočičí záchod, který nezapáchá. Akorát si pak musím dávat pozor, aby mi psi neolízli obličej.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 1.3 (?), 16.11.2007 9:53
Proboha, co jim na tom tak chutná?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 16.11.2007 9:56
Asi hlad.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 1.3 (?), 16.11.2007 10:28
Taky mívám hlad, ale že bych až takhle?!?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 244.34 (?), 23.5.2009 13:00

Dobrý den paní Evo.Mluvíte mi ze srdce, já mám rozhrabanou zahradu každý týden, záhonky už nepoznám a kytičky jsou smetené až k zemi.Už jsem vyčerpala spousty možností, jak na kočku, zkoušeli jsme železa, vím je to neetické, ale jen pro toho kdo tuto spoušť nezažil.Kolem kytek jsem dala malý plůtek z Hornbachu asi 25cm vysoký.Obětovala jsem spoustu peněz, ale kočky řádí i v plůtku, jsem zoufalá jako vy, manžel natáhl kolem záhonku i elektriku, nic není platné, ony se vyhnou jsou chytré.Dnes už mi došla trpělivost a zakoupím sklopec na kočky, vyrábí jej firmaDrim z Lelekovic u Brna, obětuji 1000Kč a snad je odchytím a zavezu je 30km daleko, snad se nevrátí.Mám už toho fakt dost, nic na ně neplatí, to mi fakt věřte.Pokud se mi nepodaří ani toto, budu muset použít ten nejradikálnější způsob, pozvu myslivce.Nedá se nic dělat bydlím u lesa a jsou to kočky z lesa, je to vlastně škodná.Tak vám držím pěsti, vím jak vám je a bude hůř, pokud něco neuděláte.Vlasta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.132 (?), 23.5.2009 14:49

Nejlepší návnada na kočky je prý rybí hlava.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika