jak se zbavit krtka



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?)
2.8.2017 11:50

Hovori, ze kontaminacia pody je minimalna

Hovorí, ale změřil to nějak? Účinnost takové handry je přímo úměrná množství nasáknuté nafty. Míra kontaminace jistě taky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17   
   
host - 226.83 (?), 19.7.2017 17:07

Krtek mi nevadí, trápi ma hryzec, ničí rostliny.Kočka moc nepomuže.Když jsme meli psa čivavu tak ten vychytal krty, hrabal v zemi poráad chytnul víic hlodavcu jako kočka, ted máme malého teriera a ten jenom honí kočky a vubec nehrabe v zemi a neloví hlodavce, nahání jen to co vidí na povrchu. Včera jsem rozmístnil do chodeb a dír kostky PE*POdpalovače a bodove po celé zahrade Na 3metri asi 10,15cm hluboko uvidím co to udelá.Doufám že nejsou ropáci.* WC tyčinky mne taky napadli ale to se rozpustí ve vode a zamorí pudu. Plašič Cvrček je drahý a jenom baterky vyjdou na rok 300Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.240 (?), 16.4.2018 12:57

Doporučil bych určitě expanzní likvidátor hryzců a krtků. Je to na slepé patrony 9x17mm. Krtkovi nepomůže ani to, že před sebou hrne hlínu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
VASEK5 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (198) - 33.3 (?), 19.7.2017 21:26

Krtek vadi v jehoch norach chodi hryzezc i hrabos koupil jsem past Swissinno super cat od zacatku cervna do 20.7. jsem chytil do pasti 8 krtku a1 hrabose jen musite najit tu spravnou diru kde prochazeji vyskousel jsem vsechno mozne pasti plasice se stridavymi uspechy ale to je super nic lepsiho zatim neznam cena na internetu  asi 380 kc plus postovne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.100 (?), 28.7.2017 8:26

Do jamky asi 10cm som nalial tak pol deci nafty po celej zahradke,. som minul asi liter nafty a zdá sa že je klud na povrchu, dúfam že neprešli hlbšie do zeme, mňa z toho bolela hlava tak krtov a hryzcov musí tiež ten to musí zacítiť na 5 metrov má super čuch.Dúfam že naftička pomôže.Len neviem kolko to vydrží kedy to budem musieť znovu zanaftovať a kde sa podeje tá nafta v zemi asi sa nevyparí.PolDeci nafty to predsa nebude ekologická katastrofa, no nie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 227.100 (?), 28.7.2017 8:33

Ešte chcem dodať že ked som tú naftu nalial do jamky tak tú jamku som zahrabal zeminou naspäť a prišliapol to je dôležité zahrabať aby nebol smrad po zahrade a muože sa to označiť kolíkom aby sa tam nesadilo aspoň na pol metra. l

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 28.7.2017 10:54

Berme to jako vtip a snahu trochu rozvířit diskuzi. Trollovina.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 6.7 (?), 28.7.2017 16:00

Jeden znamy plasi krtkov s handrami napustenymi trochou nafty. (nezartujem) Tie strci do diery. Hovori, ze kontaminacia pody je minimalna. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 2.8.2017 11:50

Hovori, ze kontaminacia pody je minimalna

Hovorí, ale změřil to nějak? Účinnost takové handry je přímo úměrná množství nasáknuté nafty. Míra kontaminace jistě taky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.132 (?), 2.8.2017 9:34

Tak musím skonštatovať že nafta ani pepo nepomáha.To bol len zdanlivý klud už teraz znovu hryzec ryje.Už zostáva len vyskúšať solárny plašič.,v Obi majú jeden, má ho niekto? Alebo nesadiť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.232 (?), 2.8.2017 14:42

Skusim ješte čpavek nebo kyselinu solnú to je super zápach len čo ekologia. Keby som bol hryzec tak tu dieru odkial ide čpavok zapchám a urobím si inú, možno aj on tak rozmýšla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika