Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uvedený zmetek jsem koupil loni a řádně po použití loni zatáhl. Letos ale po otevření a pokusu o nasátí oměřeného množství in. stříkačkou jsem zjistil, že uvnitř hnědé plastovélahvičky se nachází hustá bílá hmota. Hned mě bylo jasné k čemu došlo: Přes směšné papírové šedé těsnící "něco" se postupně vlivem známé nasákavosti papíru odpařoval i přes stažení plastového závitového víčka obsah lahvičky. Papírové "něco" bylo zcela evidentně celé prosáknuté. Ještě před pár lety kdy český přebalce výrobku používal hnědou skleněnou lahvičku a odpovídající těsnění nebyl problém.Až ted... český přebalce firma Lovela Terezín vyrábí zcela evidentně nebezpečný zmetek! Je nebezpečný snadným předávkováním přírodě a lidem! K předávkování dojde logicky, když se kapalná jen nosná frakce chemikálie odpařuje a zůstává bílá účiná chem. látka...

Vzhledem k nutnosti postřiku jsem byl dotlačen naředit bílou kaši 2ml destil. vody a postřik použít. Lahvičku jsem zatěsnil vložením dvoj. vrstvy igelit. ústřižku-jak snadné-proč měkčeným PVC či podobným materiálem nezatěsnuje lahvičku český přebalce???

Za celkem vysokou prodejní cenu, není český přebalce schopen zajistit bezpečný obal pro opakované a šetrné použití, nebo to má být obchodní strategie ke zvýšení prodeje předraženého malo balení 6ml??...spotřebitel zmetek po roce neupotřebitelný, ale plný nebezpečné chemikálie vyhodí do popelnice a koupí nový...

Budu nucen informovat Obchodní inspekci a další příslušné státní dozorové orgány. Ale které?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika