Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zkuste se vrátit v této diskuzi zpět na příspěvek z 21.10.2010, který popisuje nejúčinější metodu boje proti kuně.Postupoval jsem podle ní a po dvouletém boji s kunou jsem vyhrál. Předtím jsem zkoušel profesionální jed, vajíčko napuštěné fridexem, nastražené drátěné pasti s makrelí hlavou, zapnuté radio - vše bez úspěchu. A o co v té metodě jde? Je to - zamezit vstupu kuny do domu.Je jisté, že u některých stavbách je to nemožné např. u starých kůlen,, seníku... Ale v mém případě to bylo u rodinného domu, kde jsem přešel každý centimetr střechy a pomocí králičího pletiva, plechů a desek jsem ucpal všechny otvory větší jak 1 cm a nechal pouze jediný.A v noci, až kuna vyšla na lov jsem ucpal i ten. Od této doby již 4 roky mám klid od kuny.Ale pozor, kuna je schopna vyhryzat původní škvíru mezi deskami o velikosti1 cm na velikost, kterou se již protáhne, proto musíte použít i nastříhané plechy a králičí pletivo.Držím palce a přeji mnoho zdaru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika