Ulička ve skleníku



host - 3.129 (?)
7.5.2020 0:13

Co zemní vruty?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 3.129 (?), 7.5.2020 0:13

Co zemní vruty?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
krtek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (79) - 167.153 (?), 7.5.2020 7:14

Záleží na konstrukci. Pokud máte běžně prodávaný skleník, tj. těžká ocelová konstrukce (třeba 70 kg) a polykarbonátové tabulky, tak vám rozhodně nic neuletí. U nás fouká docela dost, ale toto by mě nenapadlo vůbec řešit,  je to prakticky nemožné. Skleník mám normálně položený bez ukotvení. To by vám dřív vypadly ty tabulky.

Vždy se v diskuzi najde nějaký chytrák, který bude argumentovat lehkou hliníkovou konstrukcí, kterou nadzvednete jednou rukou. Ale toto nahlodávání úplně ignorujte, pokud máte klasickou těžkou konstrukci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 198.132 (?), 6.5.2020 13:54

Mám skleník podobné velikosti, pokud bude na volné ploše, kde fouká určitě bych minimálně v rozích základ udělal. Když je větší vítr celý skleník se třepe. Uličku jsem udělal uprostřed ze tří 15 cm šalovaček nad sebou a vrchní jsem vždy z jedné strany v polovině odřezal, aby byla využita celá plocha k pěstování. Není nad pohodlí při pletí apod. bez nutnosti ohýbání se. Po ředkvičkách, salátu, kedlubnách přišli na řadu okurky, hrášek a papriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika