Ulička ve skleníku



host - 198.132 (?)
6.5.2020 13:54

Mám skleník podobné velikosti, pokud bude na volné ploše, kde fouká určitě bych minimálně v rozích základ udělal. Když je větší vítr celý skleník se třepe. Uličku jsem udělal uprostřed ze tří 15 cm šalovaček nad sebou a vrchní jsem vždy z jedné strany v polovině odřezal, aby byla využita celá plocha k pěstování. Není nad pohodlí při pletí apod. bez nutnosti ohýbání se. Po ředkvičkách, salátu, kedlubnách přišli na řadu okurky, hrášek a papriky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 3.129 (?), 7.5.2020 0:13

Co zemní vruty?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
krtek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (79) - 167.153 (?), 7.5.2020 7:14

Záleží na konstrukci. Pokud máte běžně prodávaný skleník, tj. těžká ocelová konstrukce (třeba 70 kg) a polykarbonátové tabulky, tak vám rozhodně nic neuletí. U nás fouká docela dost, ale toto by mě nenapadlo vůbec řešit,  je to prakticky nemožné. Skleník mám normálně položený bez ukotvení. To by vám dřív vypadly ty tabulky.

Vždy se v diskuzi najde nějaký chytrák, který bude argumentovat lehkou hliníkovou konstrukcí, kterou nadzvednete jednou rukou. Ale toto nahlodávání úplně ignorujte, pokud máte klasickou těžkou konstrukci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 198.132 (?), 6.5.2020 13:54

Mám skleník podobné velikosti, pokud bude na volné ploše, kde fouká určitě bych minimálně v rozích základ udělal. Když je větší vítr celý skleník se třepe. Uličku jsem udělal uprostřed ze tří 15 cm šalovaček nad sebou a vrchní jsem vždy z jedné strany v polovině odřezal, aby byla využita celá plocha k pěstování. Není nad pohodlí při pletí apod. bez nutnosti ohýbání se. Po ředkvičkách, salátu, kedlubnách přišli na řadu okurky, hrášek a papriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika