Skleník od firmy Korbel



katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (367) - 167.81 (?)
27.3.2018 10:18

Chci nyní objednat skleník oblouk od fy korbel, nyní už české skleníky. Rozměry 2,5x5m nyní je sleva 10% a jedno manuální střešní okno k tomu. Jen váhám, jestli vybrat posuvné dveře nebo klasické.

Tady výše se psalo o nevýhodách otevíracích dveří, jak fungují ty posuvné po několika letech?

A máte po těch letech nějaké další doporučení, popřípadě výtky?

Děkuji :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 239.112 (?), 26.3.2011 9:16

Pod šrouby upevńující polykarbonát jsou gumové podložky. Aspoň to tak vypadá - nic jsem zatím nerozebíral. Byl jsem po zimě tento týden ve skleníku - oblouk 5m délky od Korbel - 5. zima a díval se na konstrukci. Nic. Vše OK. Polykarbonát krásně průhledný, jako nový.Jen namontuji automatický otvírač. Vypadá to, že práci budu mít i příští rok, takže mám od manželky povolen další skleník - budu brát zase Korbel, oblouk, asi jen 4 m délky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?), 28.10.2010 19:10

Letos v létě jsem si pořídil skleník od Korbela. Je to atyp udělaný podle mého zadání a stojí na čističcce. Když ho porovnávám s tím co je v Baumaxu tak je vidět tu precizní práci. Žádné šroubované spoje ale svařené profili a polykarbonát vzorně utěsněn v konstrukci. Dveře mám posouvací z obou stran a chodí lehounce. Dvě větrací okna, které se samy otvírají.  Slibuji si od této kombinace s ČOV dřívějši nezámrznou teplotu na jaře. Ale to poznám v praxi až příští rok. Čistička by měla ze spodu mírně topit. V každém případě došlo k estetickému zakrytí ČOV.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
BigJim - (13) - 39.3 (?), 30.1.2015 22:25

Sice trochu z ruky, ale zajímavé ceny a hlavně velký výběr rozměrů. Mě ty naše šířky nebyhovují avětší skleník pro zahrádkáře tu nekoupíte. Porovnejte sami. Navíc si můžete dovést jen konstrukci a polykarbonát koupit zde. I ty větší rozměry odvezete v běžném kombíku. Konstrukce je hliník, šroubovaný. Jen pro zajímavost konstrukce rozměr šířka 4 m délka 6 m a výška 2,5 m  -vyjde bez dopravy na 10500.- Kč a např. Tady máte ještě podrobný rozpis balení a hmotností.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.164 (?), 1.2.2015 23:22

S jde to do ČR vůbec objednat???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.73 (?), 21.2.2015 22:32

Dnes jsem plel skleník od Korbel, protože na podzim jsme předělávali dům a nebyl čas. Skleníku bude v 05/2015 celkem 9 let. Polykarbonát stále průhledný, krásný.Utěsnění polykarbonátu stále OK. I otvírání střešního okna otvíračem je stále púvodní.  Konstrukce je hliník a je to svařované. Něco je i šroubované, ale jen málo. Je to vynikající výrobek, nejsou s ním žádné problémy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.108 (?), 22.4.2016 14:50

Korbel má teď nový web a bude se přejmenovávat na "České skleníky Hladík".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (367) - 167.81 (?), 27.3.2018 10:18

Chci nyní objednat skleník oblouk od fy korbel, nyní už české skleníky. Rozměry 2,5x5m nyní je sleva 10% a jedno manuální střešní okno k tomu. Jen váhám, jestli vybrat posuvné dveře nebo klasické.

Tady výše se psalo o nevýhodách otevíracích dveří, jak fungují ty posuvné po několika letech?

A máte po těch letech nějaké další doporučení, popřípadě výtky?

Děkuji :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 36.95 (?), 4.3.2019 21:40

no mě skleník nezujal vůbec delají pouze 4mm makrolon což je hodně málo chce to min 6mm ale idealne 8-10mm je to hodne znat na úrodě a na jaře nepada teplota nemusí se přitápět přez noc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika