Skleník firmy Maxgarden - vaše zkušenosti?



Kamila S. - (36) - 136.173 (?) 
19.1.2014 14:34, zobrazeno: 17627x

Dobrý den,

uvažuju o koupi skleníku od firmy Maxgarden - Zahradní polykarbonátový skleník Craftfield 2,52 m. Je z dutinkového polykarbonátu. Pročetla jsem zdejší diskuzi a vesměs píšete o konstrukci z pozinkovaného železa. Tento skleník má konstrukci hliníkovou. Bude proto méně kvalitní?

Skleník chci na papriky a rajčata, možná okurky. Z jara na salát a ředkvičky. Také bych tam chtěla nějakou poličku na vypěstování přísad. Udrží ji hliníková konstrukce? Také se tam asi objeví semenáčky masožravek :)

Děkuji Vám za odpovědi a reference - ať už na firmu, tak přímo na skleník. K.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 235.147 (?), 19.1.2014 22:51

Ale ano   proč ne,  zálaží na tom   k čemu  skleník chcete.  Pokud tento  Skleník    postavíte   na místě  chráněné před  silnými nárazy  větru budete  asi spokojená  5000+   základana = 6000 kč   velmi dobrá  cena.

Moho lidí  tady   potřebuje mnohem  větší a  vyšší skleník   pro svoje  zájmy.  Někdo     zase jako potřebuje postavit   skleník na  větrném místě   a k  tomu se  takové skleníky  nehodí.    Jen Vám  doporučuji koupit ještě   automatický otevírač  oken.   Pol.  skleník   se více zahřívá ,  což je  dobrá vlastnost, ale jak  jednou zapomenete   otevčít okno  může to být konec   úrody.   Automatický otevírač  Vám bude  sám regulovat  teplotu ve  skleníku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Kamila S. - (36) - 136.173 (?), 19.1.2014 23:08

Děkuji Vám za reakci :) Skleník bude stát čelem u zdi. Nárazům větru by neměl být přímo vystaven.

Myslím, že tato velikost mi bude stačit. Chtěla bych, jak jsem psala, pěstovat hlavně papriky a rajčata, choulostivější rostliny. Jinak mám záhony, na kterých roste to ostatní.

Děkuji i za radu ohledně automatického otvírání okna. K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.47 (?), 30.3.2016 15:38

Važená zbytečně vyhozené penize nedoporučuji po dvou letech polykarbonát steřelý a polamany nesedí v dražkách. M.Sobek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.132 (?), 9.4.2016 17:35

Podobné dilema jsem řešil před nedávnem zahrádku mám na otevřeném prostoru, kde je někdy náraz. vítr dost silný. Zvolil jsem variantu oblouk.skleníku Gardentec, poykarb.desky jso přichyceny vruty s podložkami. Zatím jsem v začátcích, čas ukáže zda byla má volba správná.

skleník
skleník
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 93.9 (?), 7.4.2018 15:19

Jsou to vyhozené peníze za sezony se začne polykarbonát rozpadat dnes jsem ho likvidoval do šrotu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika