Příspěvky uživatele - Kamila S.

Určení rostliny, 8.4.2014
Je to ono. Díky za určení :) K.
Určení rostliny, 8.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o určení rostliny. K fotkám dodávám, že rostlinka měla tak 30cm a krásně voněla. Okvětní lístky byly jakoby pokrčené. Díky :) K.
Skleník firmy Maxgarden - vaše zkušenosti?, 19.1.2014
Děkuji Vám za reakci :) Skleník bude stát čelem u zdi. Nárazům větru by neměl být přímo vystaven. Myslím, že tato velikost mi bude stačit. Chtěla bych, jak jsem psala, pěstovat hlavně papriky a rajčata, choulostivější rostliny. Jinak mám záhony,... celý příspěvek >
Skleník firmy Maxgarden - vaše zkušenosti?, 19.1.2014
Dobrý den, uvažuju o koupi skleníku od firmy Maxgarden - Zahradní polykarbonátový skleník Craftfield 2,52 m. Je z dutinkového polykarbonátu. Pročetla jsem zdejší diskuzi a vesměs píšete o konstrukci z pozinkovaného železa. Tento skleník má... celý příspěvek >
Hlaváček (Adonis) - jaká odrůda?, 15.1.2014
Tak aspoň ty pryskyřníkovité jsem trefila :D Je pravda, že jsem nikdy nezkoumala, jestli hlaváček hlízky má či nemá. A trochu jsem teda dumala nad listama, protože je, pravda, znám od hlaváčku jarního jiné, kopru podobné. Děkuji Vám za určení... celý příspěvek >
Hlaváček (Adonis) - jaká odrůda?, 15.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit o určení odrůdy hlaváčku. Vzhledem k této zimě nezimě nám doma vykvetl teď v lednu. Sázela jsem takové malé hlízky či jak to nazvat. Byly v sadě červených cibulovin z Lídlu. Na netu jsem odrůdy hledala,... celý příspěvek >
Třásněnky na uskladněném česneku, 11.1.2014
Dobrý večer, děkuji Vám oběma za radu. Asi budu muset v postřiku proti třásněnce přitvrdit. Můžu říct, že po tom, co mi posála komplet všechny mečíky, asi 50 ks, tak jsem na ni dost vysazená... Můžu se zeptat, jak ten vlnovník vypadá? Na netu... celý příspěvek >
Třásněnky na uskladněném česneku, 11.1.2014
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu ohledně skladování česneku. Na česneku se mi totiž objevily třásněnky. Stroužky jsou posáté, matné a "gumové". Máte někdo s třásněnkou na česneku zkušenosti? Je mi jasné, že teď se jí už nezbavím. Ale... celý příspěvek >
Jehličnany na balkloně, 27.10.2013
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Jedná se o jehličnany na balkoně. Známý chce na balkon jehličnany do truhlíku, květináče - celoročně. Chtěl by je pořídit teď na zimu. Trochu váhám nad tím, jestli je to vhodné? Nevymrznou, když nejsou na... celý příspěvek >
Rez na buxusu?, 15.9.2013
Děkuji Vám za odpověď. Kvést kvete každoročně, to ano :) Krásně voní a člověk aby se kolem něho bál projít, aby nedostal žihadlo od včelky. Létá jich na něj požehnaně :) Jedná se mi o ty rezavé skvrny na listech. Mám za to, že je dříve opravdu... celý příspěvek >
Rez na buxusu?, 15.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěla bych poradit co máme za chorobu na krušpánku. Jedná se o nějakou rez? Dá se s ní nějak bojovat? Rezavé fleky se objevily až po té, co nám na krušpánek spadla větev z káceného smrku a olámala ho. Do té doby byl keř... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 14.9.2013
Dobrý večer, chtěla bych poradit co se strelicií. Ještě pořád ji mám venku, daří se jí. Daří se jí asi dost, protože roste jak z vody. Začala se mi vytlačovat z květináče nahoru. Chci se zeptat, jestli ji mám přesadit ještě teď nebo počkat až na... celý příspěvek >
Mečíky ze semínek, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak přidávám slíbené fotky :) K.
Mečíky ze semínek, 4.8.2013
Milí zahradníci, po třech letech Vás opět zdravím a jdu dodat slíbené informace. Kvetoucí měčík vypiplaný ze semínka není utopie! Kvete! Zatím teda jenom jeden, ale kvete :) Radost z toho mám jak malé děcko, je to pro mě snad událost roku :D... celý příspěvek >
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 4.3.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám nechat vyklíčit bavlník. Dneska jsem získala čestvé semínko a nerada bych něco zkazila. Dát ho rovnou do hlíny? Nebo nechat vykláčit na vatě? Stratifikovat - jak? Mám doma bavlníkových semen dost, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika