Hledam radu pro stavbu skleniku z lahvi od okurek



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 63.69 (?) 
30.4.2007 19:44
Mám skleník z lahví 10 let a zkušenost je všelijaká.Např.úno -březen je skutečně teplý,vletních měsících se přehřívá.Průchodnost pro světlo je mizerná.Mezi lahvemi musí být co nejmíň malty,tj. do 1cm.To co popisoval původní autor je úplná blbost.Viděl jsem skleníky kde lahve byly úplně nasucho na sraz a mezery ponechány navětrání!!? Já jsem před 3 roky stěnu k jihu vyboural a dal tam normální pařeništní okna a výsledek je znát.Podle mne je to v dnešní době ztráta času i když jsou lahve zadarmo.Co se týče vzhledu tak z ulice se docela líbil.Ale nikdy jsem neměl tolik paprik jako ve foliáku který sotva držel pohromadě a při větru i ulítla plachta.Řasu tam nemám,každá lahev vypláchnuta modrou skalicí!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
         
host - 73.66 (?), 2.5.2007 11:09

Rád bych zakoupil skvělý polykarbonátovník má hliníkovou konstrukci a 6x2,5m vyjde na 22 tis bez dph, ale mám obavu právě o zarůstání dutinek řasou. Hrozí toto? Milan T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18312), 2.5.2007 11:47
Nehrozí. Mám polykarbonát  ve střeše namísto drátěného skla. Dutinky jsou přístupné jen na řezu a i ten je obvykle zaslepený.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 248.54 (?), 3.5.2007 1:03
Respektujte standardní pokyny pro odvětrání dutinek polykarbonátu - řez se upravuje speciiálními páskami, umožňujícími ventilaci, ale zabraňujícími zašpinění.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika