Skalka mezi dva jehličnany



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?) 
12.5.2008 15:17

Abych pravdu řekla, nevím.

Zahradu jsme koupili loni i s rododendronem. Před námi na zahradě nikdo 10 let nebyl a předtím...? Těžko říct.

To se nám diskuse hezky odklání od skalky a skalniček 

z dálky
z dálky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 9.6.2008 20:21

Se všem rovnou omlouvám  ale fakt mi to nedá, abych se nepochlubila...

ale dala mi zabrat
ale dala mi zabrat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.55 (?), 9.6.2008 20:41

Marcelko, vypadá to krásně! Ještě radím posypat místy nějakým pěkným barevným nebo i jednobarevným kačírkem(malé kamínky),25 kg v pytli stojí kolem 250 kč a bude to nááádhera! Kačírek se dá kombinovat i s mulčovací kůrou, která drží vodu.Jinak klobouk dolů.mně se ta Vaše skalka moc líbí! Olga

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 254.162 (?), 9.6.2008 21:09

Opravdu moc hezké, gratuluji k výdrži. K tomu kačírku - lépe je koupit ve stavebninách, není sice praný ale mnohem levnější. Dva nebo tři deště ho již položený krásně vyperou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 9.6.2008 21:50

Ahojky Marcelko, krasný!!!Tak dřina a výdrž se vyplatila, gratuluji. Tak a teď ještě prozraďte, kolik moužníků a ostatních dobrot jste musela upéct a uvařit těm vašim klukům? Pomáhali???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 10.6.2008 8:36

Ahoj Micuko! To víš, že pomáhali - všichni. Tatínek přesíval kompost, velký miminko (20) nosilo kameny a menší miminko (15) vozilo na kolečku zeminu.

Tatínka jsem za odměnu pustila do hospody ( i když on by šel stejně, i bez odměny), velký miminko dostalo finanční příspěvěk na večer s kamarády a menší miminko na zmrzlinu.

A teď se chystám na bylinkový záhon 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 10.6.2008 10:43

Milá Marcelko, do jisté míry vám ty vaše kluky závidím.Když je třeba pomoci s těžší prací, máte pomocníky. Mě tyto páce trvají dlouho, ánžto chlapa mám jednoho, dcery (27 a 24) pracovně mimo domov.Ale nezoufám, postupuji pomalu, ale jistě.Bylinkový záhonek, tak to mě zajímá, mám jich tady taky něco málo, bude fotoreportáž??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 29.8.2008 13:13

Hlásím, že uběhly 2 měsíce a zatím mi nic nechcíplo.

Naopak bohyšky se rozrostly do gignatických rozměrů a budu je muset na jaře přesunout víc dozadu. Hodně se též daří vřesu a azalkám (ale ty si užiju až na jaře). Netřesk je pomalu jak plevel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.194 (?), 29.8.2008 13:25

No a když už je vše hotovo, moje otázka je tatáž. Vaříte furt tak dobře, jako před tím, než jste se do toho dali? Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 5.9.2008 8:08

 Milý Stanislave! Nevím jestli vařím stále skvěle, ale určitě vařím stále víc a víc. Hotovo totiž není ještě zdaleka nic...

Například tento víkend je třeba udělat plot u sousedů a natřít trámy na střechu. Takže mám v lednici nachystaný buřtguláš se smetanou, těstoviny s kuřecím masem, bramboračku a dva plechy mřížkového koláče . Chystám se udělat těm svým třem chlapům krásný víkend. - starší už nahlásil odjezd z galejí v sobotu večer, mladší se kroutí jak had a tatínek je též nadšen.

Ale až budou příští rok sedět na zápraží a dívat se na výsledky své práce - budou mi vděční, že? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika