Skalka mezi dva jehličnany



host - 0.55 (?)
9.6.2008 20:41

Marcelko, vypadá to krásně! Ještě radím posypat místy nějakým pěkným barevným nebo i jednobarevným kačírkem(malé kamínky),25 kg v pytli stojí kolem 250 kč a bude to nááádhera! Kačírek se dá kombinovat i s mulčovací kůrou, která drží vodu.Jinak klobouk dolů.mně se ta Vaše skalka moc líbí! Olga

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 12.5.2008 15:17

Abych pravdu řekla, nevím.

Zahradu jsme koupili loni i s rododendronem. Před námi na zahradě nikdo 10 let nebyl a předtím...? Těžko říct.

To se nám diskuse hezky odklání od skalky a skalniček 

z dálky
z dálky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 9.6.2008 20:21

Se všem rovnou omlouvám  ale fakt mi to nedá, abych se nepochlubila...

ale dala mi zabrat
ale dala mi zabrat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.55 (?), 9.6.2008 20:41

Marcelko, vypadá to krásně! Ještě radím posypat místy nějakým pěkným barevným nebo i jednobarevným kačírkem(malé kamínky),25 kg v pytli stojí kolem 250 kč a bude to nááádhera! Kačírek se dá kombinovat i s mulčovací kůrou, která drží vodu.Jinak klobouk dolů.mně se ta Vaše skalka moc líbí! Olga

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 254.162 (?), 9.6.2008 21:09

Opravdu moc hezké, gratuluji k výdrži. K tomu kačírku - lépe je koupit ve stavebninách, není sice praný ale mnohem levnější. Dva nebo tři deště ho již položený krásně vyperou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 9.6.2008 21:50

Ahojky Marcelko, krasný!!!Tak dřina a výdrž se vyplatila, gratuluji. Tak a teď ještě prozraďte, kolik moužníků a ostatních dobrot jste musela upéct a uvařit těm vašim klukům? Pomáhali???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 10.6.2008 8:36

Ahoj Micuko! To víš, že pomáhali - všichni. Tatínek přesíval kompost, velký miminko (20) nosilo kameny a menší miminko (15) vozilo na kolečku zeminu.

Tatínka jsem za odměnu pustila do hospody ( i když on by šel stejně, i bez odměny), velký miminko dostalo finanční příspěvěk na večer s kamarády a menší miminko na zmrzlinu.

A teď se chystám na bylinkový záhon 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 10.6.2008 10:43

Milá Marcelko, do jisté míry vám ty vaše kluky závidím.Když je třeba pomoci s těžší prací, máte pomocníky. Mě tyto páce trvají dlouho, ánžto chlapa mám jednoho, dcery (27 a 24) pracovně mimo domov.Ale nezoufám, postupuji pomalu, ale jistě.Bylinkový záhonek, tak to mě zajímá, mám jich tady taky něco málo, bude fotoreportáž??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 29.8.2008 13:13

Hlásím, že uběhly 2 měsíce a zatím mi nic nechcíplo.

Naopak bohyšky se rozrostly do gignatických rozměrů a budu je muset na jaře přesunout víc dozadu. Hodně se též daří vřesu a azalkám (ale ty si užiju až na jaře). Netřesk je pomalu jak plevel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.194 (?), 29.8.2008 13:25

No a když už je vše hotovo, moje otázka je tatáž. Vaříte furt tak dobře, jako před tím, než jste se do toho dali? Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 5.9.2008 8:08

 Milý Stanislave! Nevím jestli vařím stále skvěle, ale určitě vařím stále víc a víc. Hotovo totiž není ještě zdaleka nic...

Například tento víkend je třeba udělat plot u sousedů a natřít trámy na střechu. Takže mám v lednici nachystaný buřtguláš se smetanou, těstoviny s kuřecím masem, bramboračku a dva plechy mřížkového koláče . Chystám se udělat těm svým třem chlapům krásný víkend. - starší už nahlásil odjezd z galejí v sobotu večer, mladší se kroutí jak had a tatínek je též nadšen.

Ale až budou příští rok sedět na zápraží a dívat se na výsledky své práce - budou mi vděční, že? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika