Změny ve fóru +++



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?)
17.7.2023 19:00

Napsal jste to pěkně, Vladimíre, jen bych nesouhlasil s cílenou likvidací toho Paľa. Pokud si vzpomínám, tak největší spory měl s doktorem Vysloužilem, nejurážlivější příspěvek, co jsem tady kdy četl, napsal na jeho adresu Wimpi, ovšem žádné cílené likvidace jsem si nevšiml. Že jsem v některých věcech souhlasil s MV, a MII s rosti&slavíkem mně za to spílali do cvičených opic, nemělo za následek žádnou likvidaci dotyčného. Mohl se tady s doktorem Vysloužilem dohadovat klidně až do soudného dne, nikdo mu v tom nebránil a ani nikomu jinému.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 42.19 (?), 17.7.2023 16:34

"To mi i žena řekla, že jestli tam ještě něco naoíšeš tak..."... tak to je opravdu směšné... smiley

Proč pořád rešíte minulost? Když se vám to tady nelíbí, tak sem nic nepište.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 25.216 (?), 17.7.2023 16:35

Tak jsem si třepil hubu zase zbytečně. Padlí, strupovitost... konkrétně obaleč jablečný, vidím to jenom já. Fotky taky. Vážení majitelé fóra, běžte s tím něco udělat, nebo ho zrušte!!! Nechtěl jsem Vás poslat rovnou do prdele, protože věřím, že jste, jako já, slušní a kultivovaní lidé...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 17.7.2023 16:52

Jak to vidím, tak zase několik členů z tohot fóra opět odejde. Mají kam jít. Jen mně zaráží ta aktivita Waltera.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.10 (?), 17.7.2023 17:04
Waltera zase zaráží, jak Vladimír některé problémy bagatelizuje. Walter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.249 (?), 17.7.2023 17:09

A proč by měli odcházet?

Vždyť přece není žádný problém číst více fór a psát na ně!

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.10 (?), 17.7.2023 17:03

KUKY mohou to vidět i ostatní, jen z jiného odkazu, než jsou nové příspěvky. Fotka tam je taky.

https://www.zahrada.cz/forum/jablone/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 17.7.2023 17:20

Jen bych chtěl předeslat, že nejsem a nikdy jsem nebyl v nějakém rodinném vztahu s provozovateli tohoto fóra.

1. Zrušily se soukromé zprávy. Toto fórum mělo a má svého majitele. I když se mně také nelíbí, že nemohu poslat někomu soukromou zprávu, tak to beru, protože on je majitel. Nejsme v socializmu.

2.Zbytečně používáte to škaredé slovo cenzura. Myslím si, že v té době plno i přihlášených se chovalo jako utržení ze řetězu. Pokud Vám nevadí to, že někdo někomu sprostě nadává, nebo vyhrožuje že někomu rozbije hubu IH nebo záměrně se likviduje nepohodlný člověk (jistě si pamatujete na Pala), tak asi by ta cenzura podle Vás neměla být. Je mně líto, ale já jsem opačného názoru.

3.Zablokovala se závadná slova. Nevím co je na tom špatně.

4.Zablokovali se závadní diskutující. Zablokován jsem nebyl, nevím co ti zablokovaní udělali. Pochopitelně žádný šéf si nenechá kecat do toho jak má tu svou firmu (Zahrada.cz) vést. To byl asi ten hlavní problém.

5. Rušily se příspěvky jen vzdáleně související se zahradou. Není problém najít si fórum do kterého příspěvky nezahrada patří.

Máte pravdu, jsou fóra kde všechno funguje a nic z uvedeného se neděje. Proto mě zaráží, proč se najednou všichni s.r.te tady do fóra Zahrada.cz, proč si klidně nediskutujete v tom vašem ideálním. Objevili jste se tady jak žížaly po dešti.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 17.7.2023 19:00

Napsal jste to pěkně, Vladimíre, jen bych nesouhlasil s cílenou likvidací toho Paľa. Pokud si vzpomínám, tak největší spory měl s doktorem Vysloužilem, nejurážlivější příspěvek, co jsem tady kdy četl, napsal na jeho adresu Wimpi, ovšem žádné cílené likvidace jsem si nevšiml. Že jsem v některých věcech souhlasil s MV, a MII s rosti&slavíkem mně za to spílali do cvičených opic, nemělo za následek žádnou likvidaci dotyčného. Mohl se tady s doktorem Vysloužilem dohadovat klidně až do soudného dne, nikdo mu v tom nebránil a ani nikomu jinému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 17.7.2023 20:57

Kdy si konečně uvědomíte, že svobodný člověk není žížala po dešti a může vstoupit kam uzná za vhodné. Co to jsou příspěvky nezahrada?Tolerantni člověk má vyslechnout všechno.Zahrádkář především.Každý jsme jiný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.19 (?), 17.7.2023 21:16

Sleduji obě fóra /ne zcela pravidelně/ a nevšiml jsem si, že by někdo odsud lezl na zahrada.online a provokoval nebo jim "radil", aby šli jinam. Naopak je to pravidlem, to už je umanutost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika