Receptář prima nápadů



děd-ek - (10) - 19.241 (?) 
1.1.2012 19:22, zobrazeno: 5669x

Zdravím, v nedávné době vyšel další díl zahrádkářského, kutilského a pod. časopisu, ve kterém je mimo jiné i příloha s názvem "Zahradníkův rok 2012". V této příloze je popsán týden co týden to - co je dobré v daném termínu na zahrádce udělat. Zdá se mi to, jako velice dobrý pomocník, ovšem samozřejmě ve spojitosti s vlastní zkušeností a úvahami atd. Je tu někdo, kdo tento časopis odebírá a kdo by mohl vyjádřit svůj názor na tuto přílohu? Jakožto majitel zahrady, která v roce 2012 bude ve fázi připravování pro pasení oka a pro radost z ní, se mi zdá příloha dobrá a inspirativní!

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 4.7 (?), 2.1.2012 9:06

Vyšli podobné monografie s dosť podrobným opisom prác na záhradke v každom ročnom období. Ja jednu mám. Členené na mesiace s tým, že sa spresňuje či je vhodné na začiatku alebo konci prípadne nejaké ďalšie upresnenia. Názov si teraz nepamätám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.45 (?), 2.1.2012 9:58

Jenom jsem to prolistoval a trošku mi to připadá v radách jako lunární kalendář, který tady někde zveřejnil pan Mirek. Řídil jsem se dle něj a s úrodou všeho jsem byl nadmíru spokojen. Nebo, že by na to mělo větší vliv počasí? Pane Mirku kalendář na rok 2012 by nebyl?   I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 168.9 (?), 2.1.2012 16:39

Také ročně vychází Zahradnický kalendář za cca 180Kč a Zemědělský kalendář. Tam je také napsáno co kdy se má sázet a sklízet a různé rady. Stačí si ho koupit jeden rok. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika