Psaní článků pro Zahrada.cz



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 205.86 (?) 
15.5.2023 16:10, zobrazeno: 10440x

Dobrý den, přátelé, všimla jsem si, že na webu je nově zveřejněný článek, ve kterém se hledají noví autoři pro Zahrada.cz. Reagovali jste na to někdo? Máte s něčím podobným nějaké zkušenosti? Ráda píšu, dříve jsem měla i malý blog, tak mi to příjde zajímavé, ale nevím, zda bych si troufnula psát na velký web. Díky, Majda63

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 81.144 (?), 15.5.2023 16:59
Abych mohl já odborně psát, musel bych mít v pvní řadě vyšperkovanou vlastní zahradu a to nemám... Mohl by psát pan Petr z Pardubic, protože by bylo fajn, kdyby všechny ty jeho degustace, popisy a zkušenosti byly v jedné kupě, tak jako má třeba pan Vysloužil atlas ovocných stromů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.220 (?), 15.5.2023 20:11

Nevím, tady nikdy žádný blog nebyl, jen otázky, odpovědi a zkušenosti amatérských pěstitelů. Ono se říká : víc hlav, víc rozumu... Osobně chodím hned na "nové příspěvky" a pokud potřebuji něco odborného zjistit, tak hledám na google.    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.103 (?), 15.5.2023 20:26

je to novinka. Ale dalo se předpokládat že budou následovat nějaké změny, když v lednu došlo ke změně majitele. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 57.211 (?), 16.5.2023 7:52

Takový "nenápadný" pokus majitele pod pseudonymem "Majda63", jak naverbovat zde diskutující na to, aby mu zdarma tvořili obsah. ;) Je to přesně v obvyklém zdejším mnohaletém stylu reklamy, kdy do diskuze přilepí uměle konstruovaný příspěvek "spokojeného zákazníka" upozorňující na konkrétního prodejce.

Jasně, proč ne, proč nezkusit komunitu oslovit. Ale nebylo by férovější to tu napsat napřímo, jako výzvu majitele, bez falešné identity nadšeně upozorňující na možnost přispívat? Člověk by pár materiálů a zkušeností, o které by se s ostatními podělil, i měl, ale tento přístup majitele na mě působí přesně opačně, vyvolává ve mně nechuť je sdílet právě zde. :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.69 (?), 16.5.2023 9:02
57.211: odkud berete jistotu, že dotaz od Majdy je ve skutečnosti od majitele? A výzva a oslovení k psaní do blogu skutečně na stránkách Zahrady existuje, jen jste si jí asi nepřečetl. Nóoo, nic není nastálo, časem všechno zestárne a je třeba změn. Provozovatelé webu prostě potřebují poradit, to je jisté. Začali tvořit články s tématy okolo zahrady a asi hledají, kdo by jim s tím pomohl, zkoukl ty jejich články, zda jsou v pořádku napsané. Podíval jsem se do jednoho článku, Jak správně roubovat, jako techniky roubování jsou popsané doslova: roubování s očkem, roubování s podélným řezem, roubování s hřebínkem a roubování se štěpením. Na mě to dělá dojem, že jde o strojový překlad textu a v praxi je nepoužitelný.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.69 (?), 16.5.2023 9:09
třeba právě roubování se štěpením, míněno je asi roubování do rozštěpu, když o této technice editor nic neví, tak mu nepřipadne, že je něco špatně. Provozovatel prustě tuší, že šlape po tenkém ledě a hledá podle něj nejsnazší možnost nápravy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 0.236 (?), 16.5.2023 9:48

Jistě, potřebuje rozumný obsah, proto chce někoho, kdo to pro něj udělá z entusiasmu, zdarma věnuje svůj čas.

Potud dobré. Ale způsob upozornění na svoji žádost přes fejk Majdu63 a její nadšení (místo férové oslovení komunity rovnou svým jménem a odkazem na text žádosti mezi články) mě odradil. Dobrá, vám to nevadí, já naopak pro to, abych pro někoho něco rád udělal, potřebuji z druhé strany rovné a čestné jednání. Toť celé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 16.5.2023 10:07
Myslím, že Majda není provozovatel, ten umístil na web velkou upoutávku. Každý provozovatel komunikuje pod účtem správce. K tomu štěpování já hlavně za kůru a nebo chip budding. Ale pokud to není očko tak nad roub dávám často bidýlko, aby to práci nevilomili, tolik asi doplnění z praxe.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 16.5.2023 10:08
"nevylomili"
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika