Psaní článků pro Zahrada.cz



host - 236.1 (?)
22.5.2023 14:56

Já tedy se symboly témat problém mám. Kategorie Drobné ovoce je označena symbolem třešní, což není úplně správné. Pravda, třešně nejsou moc velké ovoce, ale rostou na stromech. Pod pojmem drobné ovoce se rozumí rybíz, angrešt, jahody, borůvky, maliny, aj.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 91.196 (?), 25.5.2023 7:19

Většinou se nepřihlašuju, většinou se podepíšu, někdy-pokud posílám v krátkém úseku-jako právě dnes ráno více přípisů, nemusím znova sčítat. Mně to až tak nevadí, počítání mi cvičí šedou kůru, to drobné zdržení někdy přispěje k tomu, že si vzpomenu na cosi, co se hodí doplnit do textu nebo v něm pozměnit. SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 24.5.2023 18:14

Takoví kolemjdoucí revolucionáři se občas vyskytnou v každé diskusi. Nelze proti tomu bojovat, je třeba jen trpělivě počkat, až odejdou dělat převrat jinam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.1 (?), 22.5.2023 14:56

Já tedy se symboly témat problém mám. Kategorie Drobné ovoce je označena symbolem třešní, což není úplně správné. Pravda, třešně nejsou moc velké ovoce, ale rostou na stromech. Pod pojmem drobné ovoce se rozumí rybíz, angrešt, jahody, borůvky, maliny, aj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 21.8.2023 22:45

Koukám na novinky ohledně toho hodnocení a obávám se, že ocenění stříbrné si nezasloužím. Vždyt dokonce i moje letos na jaře zaseté semenáče různých peckovin předrostly výškově rok na stanovišti vysazené koupené podnože A2 a MM 106 letos štěpované. I když je pravda, že jsem si vždycky myslel, že A2 jsou semenáče, ovšem dodané zboží semenáči rozhodně neodpovídalo kořenovým systémem. Biegler

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.23 (?), 20.5.2023 14:54

Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.28 (?), 18.5.2023 20:31
A proč Majdo tu možnost blogování prostě neotevřete, aby kdo chce, začal psát? Jako červená nit se tu táhne snaha o přílišnou kontrolu. Počasím počínaje a blogem konče. Tohle je slušná blamáž, Majdo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.118 (?), 18.5.2023 13:46
To si právě nemyslím. Onen vystudovaný odborník má jaké zdroje informací? Knížky, skripta renomovaných profesorů a pak celou praxi dokazuje, jak "to" musí jít. Obyčejný hobík, jako třeba já, mnoho těchhle odborných informací nemá, proto hodně a často zkouší, proto má hodně praktických zkušeností. Jak se říká, dobré rozhodnutí je výsledkem dobrého úsudku, dobrý úsudek je výsledkem špatných rozhodnutí." Nevzdělaný" hobík může být celkem slušným expertem v úzké oblasti zahradničení či pěstování, na rozdíl od široce vzdělaného profesionála. A potom je rozdíl mezi velkovýrobou potravin a přírodním pěstováním ne na kšeft, ale pro svou rodinu, bez zbytečné chemie. Za mne by bylo zajímavou odměnou (zapůjčení) aku nářadí do zahrady. Psát na pět nebo šest webů je už skoro jedno. Stačí, aby pršelo, jako teď, a články je jen rojí. ZahradníkAmatér
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 18.5.2023 15:08
Ono s tou odborností je to ve dvou rovinách. Agronom v JZD má možnost zasáhnout prostředky o kterých se třeba zahrádkáři ani nezdá. Ale nakonec je to tak jak říká pan Milan, a je jedno jestli se jedná o sazení brambor a nebo tavení ve vysoké peci. Chce to zkušenosti bud předané a nebo získané pokusem a omylem. Kdy zasloužilý pracovník už dávno v důchodu jen koukne to té taveniny pouhým okem, nepotřebuje čidla nebo tabulky a řekne kdy kdy se má slévat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 18.5.2023 16:17

Za mne by bylo zajímavou odměnou (zapůjčení) aku nářadí do zahrady.

Aku zahradní technika se dá běžně koupit. Když budu parafrázovat film Vrchní prchni (stěrače stírají, světla svítí), tak strunovka seká, nůž v sekačce taky, nůžky na plot stříhají, řetězové pily řežou (teleskopická i malá do ruky), postřikovače stříkají, co si víc přát. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 18.5.2023 16:52
Pane Petře, když už jsme se prostřednictvím vámi uvedeného filmu ocitli v dávnější době. Co takhle si dát závazek na jeden článek? Já si ho dám, ale až v zimních měsících.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika