Články na Zahradě.cz- Naši autoři



Stránky: 1,  2   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 60.149 (?) 
24.7.2023 14:46, zobrazeno: 2368x

Počet článků v této rubrice se blíží deseti:

Rajče- Stupické polní rané           Pěstování ozimého květáku           Podmínka úspěchu v pěstování je práce s vodou           Teploty povrchů na vaší zahrádce           Muchovníky, kam se podíváte           Pěstování sazenic rajčete za oknem v panelovém bytě           Velká bifteková srdce           Semenaření rajčat           Rezistentní odrůdy révy vinné

Přečtšte si a přidejte s k autorům.

           Vladimír

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 60.149 (?), 25.7.2023 22:27

Všem kdo mají zájem o problematiku pěstování vína doporučuji článek od Iva Kotrleho, kterého tady známe jako bred-ika. Dnes je registrovaným členem Zahrada.online.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 60.149 (?), 27.7.2023 8:16

Momentálně se zabývám psaním pokračování článků o českých rajčatech v cizině. Je to o třech keříčkových rajčatech a obecně o determinantech. Začínám všechny články překládat a chci je uvést na platformách Tomatoville a Tomatojunction. První dva články jsem také dal do diskuze na Zahrada.online a dosud jsem nezaznamenal žádné negativní nebo sprosté odpovědi. Asi respektují svého admina kvase a ví, že pokud poruší pravidla, mohou s tím mít problémy. Jen chci připomenout, že stejná pravidla jsou v celém světě. Pochopitelně se chystám také na Facebook, do skupiny Pěstitelé rajčat. Když už člověk něco napíše, tak by měl mít zájem aby si to někdo přečetl.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.176 (?), 27.7.2023 8:51

Články jsou velmi pěkné a není důvod na ně nějak negataivně a už vůbec ne sprostě reagovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.152 (?), 27.7.2023 12:50

Pane Vladimíre musím Vám za Vaše články poděkovat i tady.

Jsou velmi čtivé.

A to nejsem žádný velký rajčatomilec

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 27.7.2023 13:14

To mně neříkejte, že nejste rajčatomilec. Všichni musí být rajčatomilci!!! smileyJedině, že by jste se řídil podle knihy Výživa podle krevních skupin, kde má nejrozšířenější krevní skupina A rajčata výslovně zakázané, protože se proti nim vytvářejí v těle protilátky (hemaglutinace) Pro krevní skupinu A a B jsou údajně rajčata škodlivé. Já se podle toho neřídím, ale znám lidi, kteří rajčata nesnáší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.152 (?), 27.7.2023 13:25

Jako dítě a mladík jsem rajčata přímo nesnášel. Ale žena mě "převýchovala" a už delší dobu je jím.

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 60.149 (?), 31.7.2023 11:40

Pro redakci: Zásilka dnes došla na tu Zásilkovnu. Vyzvednu si ji zítra nebo pozítří. Díky Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 60.149 (?), 31.7.2023 21:39

Dnes jsem poslal redakci další článek, pochopitelně je o zelenině, vyjímečně není o rajčatech. Mám na zahradě také pár stromů, ale nic zajímavého o čem bych mohl psát mně nenapadá. Buď stromy zarodí, nebo všechno zničí mráz. Je škoda, že nikdo z místních není ochoten nebo schopen něco o ovocnářství napsat. Možná někdo z druhého webu (třeba pan Vysloužil, IH, Palo, Ivan z okénka, atd.) stejně jako Ivo Korte překoná animozitu k tomuto webu a něco zajímavého napíše. Široká obec zahrádkářů a pěstitelů ovoce by si to jistě zasloužila.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 1.8.2023 13:05

Ten článek už je zveřejněný. Je určen hlavně těm, kteří mají zájem pěstovat ozimou cibuli.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika