Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To je zakon ako repa, modelova situacia, sused ma velku jablon ktorej konare su na mojom pozemku a robia mi tien. Pride jesen, on si pristavy na mojom pozemku rebrik, poobera si ich pekne, a to co mu pri zbere padne, pripadne tie poskodene ktore padli skôr + listie su moje... hm dakujem pekne. :) 

Preco to nemoze byt tak, ze jablka ktore su na konaroch ktore su v mojej zahrade su tiez moje? Pripadne ked uz su susedove, a ma pravo si ich prist pooberat, preco mu potom nepatria aj tie listy ktore potom treba upratat? hm aha, tie su moje, lebo padly.

Trochu sedliackeho rozumu by pri tvorbe tychto zakonov nezaskodilo.

PS: Inak s tym odrezanim konarov je to zaujimave, tak napr. pri ceresni, plody trhat s konarov zasahujucich do vasho pozemku pravo nemate, no odrezat konar a tak ich obrat uz mozte, hm to je zaujimave.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika