Růže New Dawn



RadkaD - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 209.55 (?)
7.1.2010 11:52

Já bych vám asi doporučila Queen elizabeth, je sladce růžová a moc krásná. Pravda, není tak vysoká, má údajně jen 1,5 - 1,8 m. Nebo mezi to i klidně červenou třeba Castellu, něco bílého... Bílá, červená a růžová je má oblíbená barevná kombinace.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 8.1.2010 17:16

Dívala jsem se na netu, překopíruji tu obrázky opor(jsou to oblouky) nevím jestli vám New Dawn bude vyhovovat, je mohutná, budete muset hodně zkracovat a tím bude méně kvést.

Bez názvu
Bez názvu
foto je na KR paní Dresly, vzadu na fotce je velká popínavka,ND může být větší
foto je na KR paní Dresly, vzadu na fotce je velká popínavka,ND může být větší
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 8.1.2010 17:29

Ještě se podívejte na Opory pro růže jsou tady na vláknu růže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
RadkaD - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 209.55 (?), 7.1.2010 11:52

Já bych vám asi doporučila Queen elizabeth, je sladce růžová a moc krásná. Pravda, není tak vysoká, má údajně jen 1,5 - 1,8 m. Nebo mezi to i klidně červenou třeba Castellu, něco bílého... Bílá, červená a růžová je má oblíbená barevná kombinace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 8.1.2010 17:44

A co Compassions?Má mít tak 2m, je to popínavka a dá se prý pěstovat jako velká keřová, voní- je od šlechtitele Harknesse.

Mají ji Pelcovi, Proplant
Mají ji Pelcovi, Proplant
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.1 (?), 12.5.2014 14:41

new dawn je skutecne pnouci, foto je ze zacatku rustu, musela jsem uz menit oporu, jak je velika, ted roste spolu s Minehaha na oblouku ze dreva... roste dokonce v polostinu jak blazen - ale tesim se!

petra

new dawn
new dawn
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 59.1 (?), 12.5.2014 14:46

jeste jedna pro inspiraci, roste kompaktne a je mozno ji vest jako pnouci, nebo jako ker

petra

rosarium uetersen
rosarium uetersen
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika