Růže - královna květin?



host - 126.50 (?)
19.2.2020 14:30

Tak jak na co.

Pnoucí růže je pnoucí růže, mám Sympatii a Compassion, krásné, velké, vonné květy na loubí...

Potěšila mě růže Romina, kterou Pelcovi inzerují jako výjimečně zdravou, je to totiž -alespoň na mé zahradě - skutečně pravda. Mám jí mezi trvalkami a je tam velmi krásná.

Do vázy mám na zahrádce jiné květiny, růže, přestože odrůdy k řezu mám, málokdy vydrží hezké déle než tři dny. Cínie a řebříčky dělají parádu i deset dní.

Také miluji orlíčky a poměnky, to proto, že se mi samy utěšeně množí. U poměnek do vázy trhám celý trs i s kořeny, roste mi různě jako plevel.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.2 (?), 2.11.2019 7:47
...ak nie kráľovná, tak minimálne princezná 😃. Nádherné kvety od mája do novembra vo viacerých generáciách (foto dnes). Najkrajšie sú v lete - viď posledné foto stromčekovej ruže. IH





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 126.50 (?), 19.2.2020 14:30

Tak jak na co.

Pnoucí růže je pnoucí růže, mám Sympatii a Compassion, krásné, velké, vonné květy na loubí...

Potěšila mě růže Romina, kterou Pelcovi inzerují jako výjimečně zdravou, je to totiž -alespoň na mé zahradě - skutečně pravda. Mám jí mezi trvalkami a je tam velmi krásná.

Do vázy mám na zahrádce jiné květiny, růže, přestože odrůdy k řezu mám, málokdy vydrží hezké déle než tři dny. Cínie a řebříčky dělají parádu i deset dní.

Také miluji orlíčky a poměnky, to proto, že se mi samy utěšeně množí. U poměnek do vázy trhám celý trs i s kořeny, roste mi různě jako plevel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika