Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, nedávno jsem si koupila 2 pnoucí růže-Amadeus a Laguna. Jsou to ještě malé keříky, byly koupeny v konteinerech na prodejní výstavě. Mají již květy, jsou nasazeny u nově vyrobených opor.

Protože s růžemi teprve začínám, tak bych se chtěla zeptat, jestli můžu odstřihnout odkvétající květy. Nevím totiž, jestli tím vlastně znemožním, aby větvičky rostly do délky, jak potřebuji... Mám květy tedy stříhat, nebo ne? Chtěla jsem, aby se růže zbytečně nevysilovala tvorbou šípků. Vím, že u vzrostlé pnoucí růže na oblouku nebo opoře už je odstřihování květů téměř nemožné... ale u malých keříků to není problém..Mám jen obavy, abych stříháním květů uměle "nevyráběla" z pnoucí růže keřovou, což bych nerada..:-). Předem děkuji za rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika