Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Letos mi vymrzla až k zemi pravokořená sazenice ajvazu. Přitom měla již kmen cca 3cm silný. Roztoči mě většinou netrápí, avšak dvě rostliny (asi Vostorgu) mi podivným způsobem chřadnou a šednou-hnědnou jim hrozny, kterak následně odpadávají (plíseň révová?). Zajímavé je, že druhově stejná rostlina kousek vedle je bez problémů.
Viz fotka.
Nejlépe je na tom tak jako jiné roky Muškát původem z Rakouska. Hibernal má teprv druhý rok, takže ještě čekám až se pořádně ujme.

Ps. nemá někdo z okolních vinařů révu na podnože? Chtěl bych zkusit naroubovat některé pravokořené odrůdy ze zahrady. Popř. na zahradě mám již zmíněnou concordii, nedá se roubovat přímo na ní? Když je to americká odruda?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika