Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Termin stepenia je cim najskor, teda akonahle uz pozorujete drevnatenie vyhonov. A vyhon by mal byt hruby aspon 5-6mm. Steparska folia je na zaviazanie dobra, lepsia ako potravinarska.
Samozrejme musite najst cca rovnaku hrubku vyhonu podnoze i vrubla.
Pozor na predcasne odstranenie steparskej pasky, ktora spaja vrubel a podnoz.
Uz som sa viac krat popalil, odstranil som ju a potom sa mi vrubel vylomil... uz to nerobim... radsej odstrante staru pasku a dajte novu pasku volnejsie zaviazanu alebo pruznejsiu.
Vylomil sa mi aj ked som odstanil pasku dalsi rok na jar - v juni. Kludne je mozne nechat pasku aj cely dalsi rok.
Vzdy som velmi lutoval, ked sa mi po odstraneni pasky vyhon vylomil... toto sa stava hlavne, ked mal vyhon slabsi rast - napr. vtedy ked som ponechal pri vrublovani aj nejaku urodu.
Velmi odporucam preferovat vruble aj so zalistkom!!! Vtedy mate na vrubli viac ociek - lebo ocka su aj na zalistku.
Viac krat sa mi stalo, ze napr. vyrasilo ocko na zalistku a to ocko priamo na vrubli zostalo spat... a dalsi rok napr vyhon zo zalistka neprezil zimu ale dalsi rok vyhnalo este to spiace ocko priamo na vrubli... takto mate vyssiu sancu na uspech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika