Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. Tak s háčivcem jsem měl jsem měl problém i já.  Ale zakoupil jsem si po netu dravého roztoče T, pyri a od té doby mám klid. A to již možná 10 let. Tuším že se jednalo o firmu Biokont. Ale dá se najít na netu.

Protože jsem v diskusi u u odrůdy Solaris - kterou jsem chtěl zařadit do sortimentu a ejhle. Jediná firma, která tuto odrůdu nabízí jsem našel ve Velkých Bílovicích. Po netu jsem koupil několik desítek sazenic spolu s odrůdou Sevar, ale tak mizerné xazenice jsem ještě nikdy někoupil.

V místě roubování špatné srostlé, takže jsem několik sazenic při podzimním sázení vyhodil a hledám náhradu sazenic na jarní výsadbu. Víte o někom kdo dělá kvalitní sazenice této odrůdy.  Jednu velkou firmu jsem oslovil přes e-maily, ale zřejmě  několik desítek sazenic pro ně není kšeft.

Pokud o některé firmě víte, dejte mi info na můj e-mail novakfrantisek3@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika