Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pozemek je na horách, v údolí u potoka, takže se tam drží vlhkost. Jedná se hlavně o okolí chaty, které je obklopené živým plotem z habrů a buků a pod plotem je většinou svah dolů a pak terásky se z rušenými záhonky, odstranily jsme překlady a další materiál co byl na cestičkách a jako hranice záhonků, zůstaly jen vyzděné zídky, které držely terasy. K dispozici máme benzínovou sekačku, tou sekáme rovné plochy kolem domu, ty nejsou tak hrozné a pak křovinořez, srp, kosu a hrábě :-) v okrasné zahradě mi zůstal jeden rododendron a azalka, už jsou dost velké na přesazení... a v tom svažitém terénu je kromě živého plotu vlastně jen jedna třešeň, švestka a dvě jabloně. Snažíme se jezdit jak to vyjde, buď jednou za 14 dní na sobotu a neděli nebo jednou za tři týdny, ale stane se, že v mezeře do toho něco vleze a neobjevíme se tam měsíc. Dřív jsme jezdili od pátku do neděle nebo do pondělí...  Teď je právě ta situace, že jsme tam nebyly měsíc a kousek a já jsem se rozbrečela, "tráva" ne po pás, ale po krk, jak bylo teplo a je tam vlhko... Kopřivy znovu kvetoucí a odkvetlé... Prostě žalost. Pokud něco vymyslíte, tak budu vděčná. Na jednom svahu, který není vůbec přístupný kvůli kůlně mi roste barvínek, tak ten je docela úspěšný, ale tady na tu další část se mi ho nepodařilo rozšířit, je tam asi jiná půda, více písčitá... Za každou radu budu vděčná...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika