Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Sekám zahradu každý měsíc, soused 2xrok a neřeším to.Máme louky, pole a platí, že traviny musí být posečena 2xrok, pole 1xzoráno a je jedno kým, v našem případě nájemci.Ale je navíc obecní vyhláška, která to může upravit, ne zrušit, jako to je v jiné obci a to tak, že pozemky v obci se musí sekat 4xrok, minimálně.Jsem vcelku tolerantní vůči ostatním, nevadí mi když přesahují větve jeho ořešáku do naší zahrady, vím,měl by je zkrátit, případné listí by měl taky poklidit, ale stejně většinu pomulčuju a nezabývám se s tím.Naproti tomu očekávám, že nebude pindat, když v sobotu si nařežu dřevo, případně naštípu a zatím to tak je už za dob mého táty přes půl století.Proto mě můžou vytočit lidi, kteří se přistěhují, chtějí z toho mít víkendovou chatu, případně natrvalé bydlení a prudí s víkendovým klidem, tak s těma hvězdama jsem hned hotov, na ně platí jen hůl do ruky, ať si táhnou zpátky do města.Vesnice žily o víkendech, ve dne se dělalo, večer zábava.Teď jsem ve dvoutisícovém městě a soused pravidelně řeže v neděli ráno dřevo a opět to neřeším, máme nadstandartní vztahy a když to takto potřebuje, ať si ho nadělá.Na vesnici jezdím na chalupu a udivuje mě tam ten klid, až mrtvolnej, je to škoda, buď lidi zlenivěli, nebo...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika