Sadovnická projekce



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 180.2 (?) 
5.11.2009 4:56

Vážený pane Skálo. Jen jsem se pousmál. Žádný zahradní kutil není mou konkurencí, naopak těmto lidem poměrně pravidelně přednáším na různých setkáních, co a jak mají dělat. Pokud byste četl pozorně můj příspěvek na který reagujete, tak je psán v roce 2006, tedy v době, kdy program MINI tuším ani neexistoval. Byla zahrádkářská verze, ale ta volná ke stažení s kódem v jednom zahrádkářském časopise vznikla později. Lidé, pro něž je zahrada koníčkem si zpravidla nenechávají na svých zahrádkách dělat vůbec nic. Jak píšete, je to jejich koníček. Okrasné zahrady si nechávají dělat lidé, kteří velmi tvrdě pracují a chtějí se vrátit tam, kde jim bude příjemně. Než se vůbec pustím do projektu, tak tomu předchází dlouhé povídání a z mé strany hodně otázek. I tak do doby než zájemce můj projekt schválí, tak neplatí ani korunu. Do té doby pracuji zadarmo, neberu ani žádnou zálohu. Zrovna včera jsem uspěl se svým návrhem na přepracování jedné školní zahrady. A teď do mne pane Skálo! Zdraví Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 70.110 (?), 22.11.2009 17:41

Dobrý den, předchozí diskuze mi přišla tak zajímavá, že nemohu nereagovat. Především je nutné si uvědomit, komu je program určen. Když budete potřebovat postavit zahradní vilu, stáhnete si AutoCAD, naprojektujete dvoupatrový baráček, spočítáte si statiku, zkontrolujete bezpečnost inženýrských sítí a výsledný projekt předáte stavební firmě? To, asi ne, že ano. Podobné je to s realizací zahrad. Zahrada je stále v našich krajích považována za stavbu. Vyhotovuje se k ní projektová dokumentace, podepisuje se pod ní projektant - zahradní architekt. Program Sadovnická projekce je nástroj pro projektanty zahrad, ať již soukromníky, nebo firmy, které projekty zeleně vytváření. Těm je určen především a k tomu je samozřejmě přizpůsobena i cena programu. Pokud si potřebujete na ukázku vykouzlit vysněnou zahrádku, klidně sáhněte po zahradkářské verzi, ale finální podobu projektu (jejíž součástí je prováděcí projekt, osazovací plán a dokumentace) svěřte nejlépe firmě, která Vám realizaci provede. Ušetříte si tím spoustu nepřijemností.

M. K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.2 (?), 25.1.2015 14:23

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli v sadovnické projekci můžu kopírovat. Myslím to tak že z jednoho souboru do nového souboru potřebuju byt jako vytvořitel muj pc. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 119.213 (?), 8.6.2011 16:12

ne zlodějna je profi verze za 19 000,- kč, uznávám že sem profi verzi neviděl ale kdyby se do dema dalo dát více konifer a keřů vyšlo by to prakticky nastejno.Potřebuju vyprojektovat jednu zahradu a bohužel majitel chce vidět projekt ve 3d a kvuli jedne zahradě si nebudu kupovat profi verzi programu.Pro mě by bylo jednodušší vzít jednoduše tužku a výsadbový plán si narýsovat ale bohužel..třeba mi poradíte co v takovéhle situaci mám dělat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dannyyyy - (3), 19.7.2006 13:39
jen na okraj vstoupím do boje mezi sowtwarovými piráty a těmi ostatními. Odebírám časopis zahrádkář a tam je každý měsíc vloženo číslo, které tento program (trošku omezený oproti profi verzi , ale božský oproti demu) zpřístupní. Takže stačí koupit zahrádkář a na měsíc máte vystaráno. Bez zlodějiny.....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.43 (?), 27.1.2007 21:48
Bez súhlasu autora nie je možné previesť autorské práva k užívaniu programu na tretiu osobu, takže  bude táto tranzakcia neplatná a vaša kúpa a predaj  bude zlodejina.  :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 71.232 (?), 10.2.2007 22:41

Dobry den, pred nedavnem jsem vyzkousela verzi pro zahradkare (tu z casopisu), je to super, jen je omezena, jak jsem prave pred chvili zjistila, poctem prvku, ktere muzu do projektu vlozit (30). Je to opravdu jen na vyzkouseni, co program umi, protoze projekt zahrady, kde je mene nez 30 prvku, si ani neumim predstavit. Takze super reklama pro vyrobce. Plnou verzi programu si kvuli zhotoveni jednoho projektu vlastni zahrady urcite nekoupim a zahradkarska verze za cenu zhruba 2500 (plus nasledne aktualizace) se mi zda take dost omezena poctem prvku (150):-(

Skoda, jdu si pro papir a tuzku:-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.67 (?), 31.5.2007 15:37
Snad Vas potesi, ze omezeni poctu prvku v (placene) zahradkarske verzi bude pravdepodobne od cervence 2007 vyrazne zvysene :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Ramon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174), 11.8.2007 17:31
Umíte někdo v tomto programu modelovat teren? Nejde mi z té roviny udělat svah nebo propadlinu nebo jakkolv pozměnit tu rovinu. Poradily by jste mi?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
formanek.r - (1) - 4.100 (?), 27.9.2007 8:17

modelace terému není problém v projekt mod ter, v pravé části jsou body začněte 0 potom můžete zvyšovat nakonec propojíte boby čárani.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika