Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Pane Spáčil, na ten Váš první příspěvek jsem ani nechtěl reagovat, protože jsem vlastně nevěděl na co se mně to ptáte. Já nejsem tvůrce toho programu, já neumím napsat ani řádek programu. Já jsem jeho uživatel a to až do dnešních dnů. Co se týká toho kdo to vytvořil, tak je to mladý muž, který by mohl být mým synem. Budu mít už 59 roků. Napsal mimo jiné i program, který používá jedna z velkých a úspěšných zahradnických firem v Evropě. A co se týká toho mého užívání, tak sadovnických projektů mám za sebou už přez 400 a ten poslední je poměrně velký a to u nemovitosti, která i s pozemkem má cenu přez 10 miliónů. Co myslíte, mohl by být projekt okrasné zahrady jen nějaké takové nic? No a ještě něco, když jste dělal grafiku, tak prostě sedněte k počítači, napište takový program který bude lepší a levnější a projektanti zahrad si u Vás budou podávat dveře. Opravdu. Tak ať se Vám daří. Stanislaw  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika