Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
Ale vždyť to sama potvrzujete, "dá se naprat kamkoliv". Sice to nevidím tak ultimativně, jako kolega SPCH, ale v podstatě má pravdu, je to jen trochu vlákniny a hodně vody. Za zmínku snad stojí trocha draslíku, takže je močopudná a krapet karotenu.
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
Já mám oblíbenou zelenou Tapír a pak nějaké žluté. Tapír má jemnou slupku i když víc naroste. S tou chutí má kolega výš vcelku pravdu. Mně z těchhle "bobulovin" nejvíc chutnají patizony. Dýně pěstuju jen dětem na dlabání.
Jedovate listi a stonky brambor?, 24.11.2018
Na ně účinkuje jedině rozumnej mysliveckej hospodář, který není členem nějaké ekologistické organizace a nechá toho trochu vymydlit. U nás na chalupě chodí srnky po silnici do vsi. A jedinej zajíc v revíru, se kterým se všichni myslivci kamarádí, mi... celý příspěvek >
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 23.11.2018
Zasadit všechno a dát do hodně chladu, může i mrznout. Doporučuje se zahrábnout ven do záhonu. Neměly by rašit. Podmínkou je dobré zakořenění cibulí, které právě probíhá v chladu. Při rychlení vyndat do mírného tepla, opět se doporučuje chodba (máte... celý příspěvek >
Znáte švestko meruňky?, 22.11.2018
Kupte jakoukoliv, v každém případě dostanete blumu, ve většině nevalné chuti. Ve vaší nm. klidně nějakou meruňku zkuste.   
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 21.11.2018
Ale tahle diskuse je úplně zbytečná. Úmyslně v zemi brambory nikdo nenechá, postrádá to jakýkoliv smysl. A že jich pár vyroste někde kde nemá přece není potřeba široce diskutovat.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 21.11.2018
Tihle teoretici se záběrem kombajnu Claas! Ještě bych doplnil: ne vzít brambor ze špajzu a venku na mraze rozkrojit, to by nemělo vypovídací hodnotu. Pěkně nechat přes noc v mrazáku a pak vyndat a krájet. Koneckonců zkuste rozkrojit zmrazený... celý příspěvek >
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
Tak to povápněte až v předjaří, to už hnůj bude skoro rozložený a jarní deště vápno smyjou.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 19.11.2018
Jak kde. Když můžete sázet na Josefa, pak snad u vás v zemi vydrží. Tady zem promrzá do 80 cm a byly by na marast.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 19.11.2018
Vše má svůj čas. Rané se sklízí brzy, pozdní pozdě. Venku samozřejmě zůstat nemůžou, v normální zimě zmrznou, jak píše MV. Pokud jde o termín výsadby, na Vysočině se říká, že první májovou noc mají být v zemi a taky to vidím na polích, sází se na... celý příspěvek >
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 10.11.2018
Slizovité kvašení. Nelze napravit, vyhodit. Letos je zelí leckde problém, je to rokem.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 8.11.2018
Dělám podobně, s rozdílem, že sterilujem už naplněné lahve, dokud vystupuje šum. Zátkujem stejně. Flíček plísně se někdy objeví na jedné - dvou lahvích asi z 80 celkem. Uložené v chladné a tmavé spíži na chalupě.
Vlky, 6.11.2018
Je to řezané na tažně a dlouhé čípky. Zajímavý by bylo vidět, co to vyvede ve vegetaci.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 6.11.2018
Ona stoprocentní kvalita u kysaného zelí je taková chimérická hodnota. Aby to chutnalo tak, jak to voní, říká mi vždy dcera, když cítí, že něco vaříme. Osobně mám stejnou zkušenost jako MV, každý rok mám zelí jiné, někdy lepší, jindy méně dobré, ale... celý příspěvek >
Výsevní pásky, 4.11.2018
Moje zkušenost s pásky kupovanými je špatná. Myslím, že příčinou je nutnost trvalé stejnoměrné poměrně vysoké vlhkosti po výsevu a tu nedokážu udržet. Mimoto secím strojkem to mám podstatně rychleji než s páskem. Nevýhoda je nutnost jednocení, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika