Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
1000m2 travnaté plochy, 7.10.2018
Neodborná rada. Jestli to chcete extenzivně a je to blízko nějakých luk, nemusíte nic sít, postará se příroda. Stačí voda a pravidelné přiměřené sečení.
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 6.10.2018
Stejný případ mrazů jak v předjaří tak v zimě na přelomu února/března. Stejný výsledek. Zatímco broskovně tu vcelku uspokojivě vegetují a i plodí, meruňky nemá smysl trápit. Pokud jde o původní příspěvek, tazatel musí vybrat odolnou (popisem) odrůdu... celý příspěvek >
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 6.10.2018
A v 550 v zimě zmrzne.
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
To je už opravdu offtopic jako brno. I to víte, že prodám. Až neudržím kleče v brázdě, šup s tím realitce. Bez jakýkoliv nostalgie.
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Jsme už dost offtopic. Já jsem rád, že na svých 100 m zorám a zjara zrotavátoruju pod zeleninu a jsem rád, že svých 1000 m poseču byť prstovou lištou, což je často opruz. A seno odvezu vozíkem jezeduchům na louku.  A ze svých 50 m shrnu sníh... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Jestli je to na mně: Před 30 lety jsem byl šťastnej jako blecha, že jsem za pomoci drobných podvrtelů získal vari s 2t motorem. A postupně dokoupil co bylo potřeba. Jestli dobře vidím, vy snílku, má to pohon i na zadní nápravu a diferenciál. Nejen že... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 28.9.2018
Dneska jsem ochutnal jednoho Spartana, které shodil velký vichr z hor. A on už je prakticky v konzumní zralosti. Tak ještě Rubína, ten sice ještě počká, ale medová příchuť už se objevuje. Obě jablka se zdají méně kyselá než obvykle. Je to letos... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
O konstrukci pluhu skutečně nic nevím, ale to mi nebrání s ním slušně zorat políčko zeleniny. A to mi ke štěstí stačí. Vy jste na tom hůř. Konstrukci (možná) znáte, ale je vám to houby platný.
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
V předposlední větě jste si sám odpověděl. Prostě máte něco, co na vaše požadavky nestačí. Měl jste víc rozmýšlet. S odstavcem o pluhu nesouhlasím, resp. je to v rukou, pluh je dobrý, ale musí se to umět. Chce to takovej selskej grif. 
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
Kdo chce psa bít... Nevím jak teď, jestli dramaticky změnili konstrukci. Před lety jsem z lesa natahal tuny dřeva za homemeade vozíkem a kola se neprotáčely. I teď vozím jistěže náklad víc než 100 kg na vozíku Vares do kopce i s kopce a nemám... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
Nesázíme produkční výsadbu, ale zahrádku kde asi není důvod libovat si, že když letos zprůměruju počet skleniček marmelády za dobu co mám rybíz, měl jsem průměrně za rok pět sklenic i když prvních pět roků jsem si ani nelíz. Budiž. Osobně si myslím,... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
Pane Vysloužile, při vší úctě k váze Vaší osobnosti zde, nesouhlasím s tím, že vůbec není důležité, zda se něco řeže špatně. To je příliš laskavý, řekl bych až rozmazlující názor. Ono na tom záleží sakra hodně a soudím, že v tomto případě dokonce... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
Ale my Vaši tchýni přes prsty klepnout nedokážem. Nevím, proč píšete o zachraňování, když jste sestřihli výhony na polovinu. Prostě to tak je a víc s tím nenaděláte. Ovšem jestli to zjara zase cvaknete na tři tak budete na úrodu čekat marně. Rostlina... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 21.9.2018
Klidně zkracujte na tři pupeny pořád, rybíz asi stále poroste. Obecně ten zásah byl špatně. Při běžném pěstování se rybíz nezkracuje, jen vystřihávají výmladky a staré výhony.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 20.9.2018
To myslíte fakt vážně? Opavdu? Jakpak voni to sluníčko do tý krabice nachytají. V základu je to dobrá myšlenka, vždy když je v létě hic, přemýšlím jak to teplo napytlovat a schovat na zimu. Ale zatím jsem na nic nepřišel. 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika