Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari, motor Jikov chcípá, 22.1.2019
Kdysi mi to dělala fajfka, ale to se muselo nechat vychladnout. Dnes mi to dělá stejně, příčinu neznám, radu uvítám. Vše se zdá být v pořádku, volnoběh pravidelný, ve výkonu bez problémů. Akorát co chvíli prostě zhasne. A na dvě škubnutí jede zas... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Mně způsob nepřipadá neideální, ale strašlivý.
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 19.1.2019
To musíte přejet kultivátorem křížem a pak vyvláčet drny. Nebo nějakým malým kombinátorem, jestli lze. Drny za jednu zimu nezetlí, zvlášť když letos mrzne. Jakýkoliv hobby rotavátor na tom spolehlivě odděláte. Nehledě na pracnost a namáhavost.
Tepelné čerpadlo, 18.1.2019
I účinnost je v pořádku.
Tepelné čerpadlo, 17.1.2019
To nechybí jen učitelům fyziky, o kolik švestek, nebo knedlíků se ta voda ohřívá. Chápu, že se to mohlo stát omylem, ale lektor by měl být přesný.
Tepelné čerpadlo, 17.1.2019
Je, ale nikomu se nechce. Ohřívání vody a spotřeba tepla je základní výpočet v termodynamice. Učí se ve fyzice (učívalo) základní školy.
Papriky 2019, 16.1.2019
Malá oranžová paprika, ne moc výnosná. Ve skleníku na Vysočině. Nějaká dramatická sladkost se nekonala, to bych si všim. Podle mně jen reklamní tah. Dávat ji nebudu, základ je u mne Amy.
Anežka česká jabloň s chutí po banánu, 16.1.2019
To si vždy vzpomenu na jakousi zkazku, kde mlsní mniši dělali víno a hrozně si na tom zakládali. Pak přišel na návštěvu jeden ještě mlsnější a ochutnával a chválil, ale přesto kritizoval že je trošinku znát jakoby po kůži a zcela nepatrně po železe.... celý příspěvek >
Jablečné víno, 15.1.2019
To byly možná příčiny mých neúspěchů, zkoušel jsem to při moštování asi třikrát a pokaždé to bylo hořké, respektive nedobré. Tak už to nezkouším.
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 11.1.2019
Z vlastního chovu, nebo koupený?
Řez hrušní, 11.1.2019
Udržujte paniku, hrušky tak rostou. Jestli potřebujete oddálit plodnost, ustřihněte to co nejníž. Vážně. Z toho co tam je, jistě nějaké kosterní větve vyberete. Teorie je jedna věc, stromek si roste úplně jinak než v knížce. Když budete dělat špičák,... celý příspěvek >
Rajčinové farmy u nás, 10.1.2019
Koupil jsem tuhle v HM balíček malých rajčat. A nebyla zas tak špatná, jak se traduje. Takže když budu nutně muset mít v zimě rajče, nemusím ani vytvářet nějaký škumprnákle za okny, doma i v hale rostou za umělých podmínek a v hale mají ty podmínky... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 8.1.2019
Nevím co pan JG hodlá sdělit, neb mele páté přes deváté. Tečka.
Lis na ovoce, 7.1.2019
Vzhledem k tomu, že o žádném dramatickém kroku vpřed v zahrádkaření nevím, tak občas když je dost jablek moštuju. Na rozdíl od JG považuju moštování za velmi smysluplný způsob konzervace jablek. Ve sklepě začnou koncem zimy plesnivět a v moštu se... celý příspěvek >
Supermarketová paprika, 6.1.2019
Máte recht. Jen k tomu druhému postu. Ono záleží na poloze. Sice je tepleji, ale u nás noční teploty klesají pořád stejně nízko, jako když bylo "normálně" teplo. A tady skleník pomáhá hodně.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika