Příspěvky uživatele - 180.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
poškození kmene, 1.4.2008
Hm zajímavé, takže mám vyhubit trávu pod sromkem a nasázet tam barvínek? Jaký má smysl vysazovat pod strom půdopokryvné trvalky?
Susedovi vadí vysadený Juniperus Skyrocket, 1.4.2008
Konifery nemám rád. ale... hostitelem rzi hrušňové může být chvojka a j. čínský. Takže vás se to netýká. Plot ze sky rocketů jsem ještě neviděl, ale dal bych je blíž k sobě.
Sbírka švestek a slivoní, 1.4.2008
Nevím proč pana Jaroše napadáte. Pro získání roubů používá mimojiné i internet. Co je na tom špatného. I já jsem od něj obdržel poštou dopis s posbou o rouby. Bohužel jesm mu žádné z těch co chtěl dodat nemohl. Mimochodem také není výhra, když vám... celý příspěvek >
Roubování, 1.4.2008
No hustá cena. Jak pro koho. Za kolik kupujete boty, kalhoty, elektřinu... Příprava nářadí k roubování je rituál. Kdo zkusil belbický kámen, ví o čem mluvím. Samozřejmě, že pro zahrádkáře to není tak důležité, já mám ale rád perfektně ostré nářadí.... celý příspěvek >
Červenohnědý povlak na větvích?, 1.4.2008
Jo, jenomže tohle nejsou lišejníky, ale ruduchy, tedy červené řasy. Takže aplikace přípravků ničících houby bych nedoporučoval. Není mi jasné, proč proti nim chcete bojovat. Vítek
Co to znamená?, 1.4.2008
Špičák je podle vyhlášky jednoletý štěpovanec s výškou minimálně 80cm. Pro laika minimálně 80cm dlouhý klacek s kořenem
Nechávat při řezu do staršího dřeva čípek?, 1.4.2008
Děkuji za reakci, Myslel jsem ale neaktivní (mrtvý) čípek. Vždy jsem si myslel, že ponechávání věšáků je nešvar, ale slyšel jsem cosi o ochraných zónách stromu. Prý by meruňkám a broskvoním mělo víc vyhovovat ponechání čípků při řezu do staršího... celý příspěvek >
Nechávat při řezu do staršího dřeva čípek?, 31.3.2008
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s řezem do staršího dřeva (4a víc let) u meněk a broskvoní. Necháváte tam zaschnout čípek, nebo řežete na rozvětvení a větevní kroužek? Vítek
výška stromu, 30.3.2008
No ikdyby to byly bujné odrůdy, tak na daných podnožích s toho budou zakrslé stromy, spíš keře vyžadující stálou oporu a v létě zálivku. O původ bych se nestaral. Z jmenovky je původ jasný. Spíš mi vadí způsob jakým bývají stomky v obchoďácích... celý příspěvek >
Pěstování vinné révy ve vyše položených oblastech, 30.3.2008
´Krystal´ Modré hrozny bych pustul z hlavy.
Red topaz, 30.3.2008
V jedné poměrně známé plzeňské školce.
vyklíči do výšky a zlomí sa, 29.3.2008
Pardon jsem se přepsal. Se tomu říká padání klíčních rostlin. By mě zajímalo jak přišli k názvu "klíční".
vyklíči do výšky a zlomí sa, 29.3.2008
No to že jsou u okna neznamená, že se nebudou vytahovat. Je třeba brát v potaz dva spolu působící faktory teplo a světlo. Pokud je to v pokojové teplotě 22°C, nedejbože nad radiátorem, tak k dané teplotě odpovídající suma světa (zima,... celý příspěvek >
Plot z Jabloni - receptar, 28.3.2008
Lze do googlu napsat Espalier a ono to určitě něco najde.
Jakou příručku pro roubování?, 27.3.2008
Nebo třeba Těšitel: Štěpování, Nakladatelství Ferdinand Macháček v Praze, 1947.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika