Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Předčasné dozrání - moučnatění nemusí být způsobeny jen odrůdou, vyšší teplotou či pozdní sklizní. Roli hraje i cirkulace vzduchu ve sklepě. Je-li sklep malý, plný ovoce a větrání nedostatečné,  dozrání se urychlí.
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 29.11.2017
S Mendlovou univerzitou máta, p. Vladimíre pravdu. Každoročně absolventi bakalářského i magisterského studia zahradnické fakulty sepisují své balakářské a diplomové práce. Často jsou velmni zajímavé a pro amatéry srozumitelné.. Jsou sice dostupné na... celý příspěvek >
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 28.11.2017
Demokratické je vyslechnout, popřípadě přečíst si, jaký kdo má názor a bohužel u těch v menšině s povzdechem konstatovat, že by to sice bylo skvělé, ale většina si to nežádá... Je otázka, jestli tu většinu někdo počítal. Mně to připadá jako... celý příspěvek >
Rubinola, 27.11.2017
V dobré poloze a půdě nejspíš ano. Já mám na MM 106 a A2 zákrsky,  čtvrt a polokmeny jen na semenáčích.
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 27.11.2017
Za těch víc jak padesát let co jsem měl možnost číst si tento časopis, se nic nezlepšilo, spíš zhoršilo. Buďme objektivní. Výrazně se zlepšila kvalita papíru,  grafické stránce a fotografiím lze máloco vytknout.  Chápu, že napsat... celý příspěvek >
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 27.11.2017
Už jsme to tu v minulosti diskutovali. Kde jsou časy, kdy černobílý časopis Rádce čs. ovocnářů a zahrádkářů v 60. letech přinášel na pouhých, tuším, 24 stranách to nejlepší z oboru.     Možná se mi to jen zdá. Zalistoval jsem... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 26.11.2017
Nevím, dělám to od oka. U rozehřívání se čas liší podle velikosti kůsů, ale i od poměru hmotnosti vody a masa. Ani uzení není vždy přesně stejné, začíná se obvykle dopoledne, končí večer. Kýtu podstatně déle než bůček..
Prostokořené stromky - zima, 26.11.2017
Kdyby tomu tak nebylo a stromky by přes zimu zmrzly, dávno by se stromky na podzim nesázely..Nechápu ani další radu, vyjmuté stromky sázet až v dubnu. Stromky sázím - pokud to jde - na podzim. Ten postup se týká jen a pouze broskvoní. Tam jsem... celý příspěvek >
Skladovanie techniky cez zimu, 22.11.2017
Čerpdla i hadice skladuju v promrzlé boudě, problémy nejsou. Jediné, co uklízím do bezmrazé místnosti, jsou wapka a postřikovač. Tyto přístroje mi už mráz poškodil.
Roubování na kořen, 22.11.2017
1. Roubovat na kořeny jsem nezkoušel, ani se k tomu nechystám. Není důvod, proč by se to nemělo ujmout, ale uniká mi praktický smysl takového postupu. 2. Peckoviny jsem vždycky rouboval na zakořeněné podnože. V ruce se mi ujímaly jen... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 22.11.2017
2,5 deka (25 gramů) do litru, čtvrt kila soli na 10 litrů.
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
Že by Vám marhuľka poškodila dom nepovažujem za pravdepodobné To je dobrá a asi i pravdivá rada. Problémem je v tom, že dům je záležitost poměrně dráhá. Když kořeny naruší nepevné základy, do nichž bude zatékat a ve zdi se objeví prasklina, pak... celý příspěvek >
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
Odpověď č.1: Klidně sázejte Odpověď č. 2: V žádném případě! Obě mají stejnou míru smysluplnosti.
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
. radte teraz To jsou přece otázky, které si musí zopovědět každý majitel sám. Nebo snad půjdete na pojišťovnu, kanalizace či za zřizovatelem fóra, aby vám zaplatili rozbitý kanál a budete se ohánět tvrzením, že vám to poradili v diskuzi na... celý příspěvek >
Nashi, 20.11.2017
Nashi a Shali je asi jedno a totéž: Nashi (japonsky ナシ nebo 梨) je ovoce mírného pásu, pocházející z asijského druhu hrušně, hrušně písečné (Pyrus pyrifolia). Někdy se s tímto ovocem lze setkat pod označením japonské nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika