Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetření pergoly porostlé vínem, 15.1.2018
Ať natřete či naimpregnujete pergolu čímkoli, nic růst révy nezastaví. Pokud už je částečně obrostlá a máte strach, že ji postříkáte barvou, ani těch pár kapek jí neublíží. Chcete-li mít úplnou jistotu, použijte nátěr ředitelný vodou.  ... celý příspěvek >
Plnění klobás mlýnkem, 11.1.2018
Je to zajímavý postup i informace, ještě bych rád věděl drobnost. Když dělám klobásy, pomelu asi 1/5 libového masa 2x najemno na prát a ten dlouho míchám robotem za současného přidávání ledové vody (PETka v mrazáku). Zbytek masa namletý nahrubo (když... celý příspěvek >
Slivovice 2017, 11.1.2018
Učitě není. Planě rostoucí mirabelky neexistují, stejně jako planě rostoucí ryngle. Myrobalánovice by na vinětě nevypadala příliš lákavě a konzumenti - nepěstitelé by jí nerozuměli..  Ostatně borovička se taky nevyrábí z borovic.  ... celý příspěvek >
Jak se berou rouby?, 11.1.2018
Můžete to vlákno najít? Nejednalo se o hrušeň Alfa? 
Angrešt, 10.1.2018
Šrot byl pašák, ale tady se seknul. Já stromkové angrešty pomalu ruším, protože kmínky jsou u nás často napadány botrytidou a stromky tak usychají. Pravokořené stromky botrytidou prakticky netrpí, ale odnožují mi stejně jako meruzalka. Ostatně i keře... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.1.2018
Obchodník mi má říci - bohužel pane, takovou jabloň v prodeji nemám, nebo by mi měl doporučit odrůdy, které se svými plody budou blížit mému požadavku. Obchodník se bude vždycky snažit prodat, je to normální. Nemůžete po něm chtít, aby Vás... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.1.2018
V této souvislosti musím znovu vyzdvihnout jednu školku s e-shopem ze Střílek, jejíž majitel považuje podnož za natolik důležitou, že ji nejen uvádí, dokonce každou odrůdu nabízí ve více podnožových variantách.     Kupdivu jásavě... celý příspěvek >
Angrešt, 10.1.2018
Zcela jednoduché. Vyberte nesilnější a nejdelší výhon, ten přivažte ke kůlu a ostatní odstřihněte u země.  Vyvázaný výhon zakraťte ve výšce plánované korunky. Vznikající níže vyrašený obrost na kmínku zaštipujte resp. odstraňte. Od kořenů budou... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
Firma z Kalabousku je nepochybně komerčně úspěšná, neznám člověka, který by si od nich nikdy nic nekoupil. Nechci hodnotit ani cenu ani kvalitu, sortiment volí tak, aby o něj byl zájem, katalogy jsou pestré, nicneříkající popisy odrůd lákavé. Svoji... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
Navíc se dozvíte novinku, že Florina je samosprašná. K nezaplacení!
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Beztak mně od nich asi nejvíc chutná celkem tuctový Wiliams v budíku. 
Hádanka, 8.1.2018
Jonagold, Boskoop, Jonathan, Bohemia. Nebo úplně jinak...
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Diskuze nemá velký smysl. Je to stejné, jako když se o řezání stromů baví ovocnář, arborista a dřevorubec. Všichni se vyznají a beztak se nedomluví.
Plnění klobás mlýnkem, 8.1.2018
Klobásy se mlýnkem plní zásadně bez šajby a bez nože.K mlýnkům, co mají volně vloženého šneka, se dodává člen upevňující hřídel šneku vpředu pod matici. Je to vlastně šajba se dvěma maximálně velkými otvory. Jestliže je zadní hřídel šneku pevně... celý příspěvek >
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Ano, Jelínkova slivovice je řezaná lihem. Ale ruku na srdce, kolik lidí nepřidá do kvasu ani gram cukru?    Do kvalitní hruškovice ale líh nedávají.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika