Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koňský hnůj?, 9.11.2017
Tak to vidíte. Kolik lidí, tolik názorů. Jednu věc bych ale připomněl. Nikdo tu nerozlišuje pojmy chlévská mrva a hnůj. Třebaže jde o ten samý produkt, je v nich značný rozdíl.  Mrva jsou výkaly zvířat smíchané s podestýlkou (sláma, aj). Tou se... celý příspěvek >
Topstar plus, 8.11.2017
Autor to opsal ze stránek šlechtitele, v době, kdy psal databázi, stromek ještě neplodil.  Já neříkám nic o vlastnostech odrůdy, jen píšu, že letos u nás hnila Topstar a Verity snad nejvíc ze všech. Jinde nebo příští rok to může být jinak.
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Samozřejmě, že fůrou hnoje nezasypeme ohrádku s kompostem. Ale tazatel se sám zeptal slovy: Nebo to raději hodit na kompost a použít až za rok na podzim? tak předpokládám, že je to pro něj zvládnutelné a že těch koblížků nemá několik... celý příspěvek >
Co jí koza, 6.11.2017
To tedy nevím. Koza vůbec mlsná ani vybíravá není.  Ostatně na Wikipedii se píše: Kozy se živí téměř jakoukoli rostlinnou potravou od trávy až po listy a kůru stromů... Je zajímavé, že koza může v malém množství požírat i jedovaté rostliny,... celý příspěvek >
Lze zachránit polom smrku?, 6.11.2017
Předně je s podivem, že se smrk zlomil. Častěji se smrk vyvrátí i s kořeny, borovice se naproti tomu vždycky zlomí.    Při pohledu na obrázek je vidět, že větší část stromu zůstala a na první pohled ani není poznat, že špice stromu chybí.... celý příspěvek >
Kvasenie stavy z cukrovej trstiny, 1.11.2017
ak som nanieco zabudol alebo mate skusenosti viete poradit Nevím jak ostatní, já jsem už hodně let na své zahradě cukrovou třtinu nepěstoval. A před tím vlastně taky ne. 1.    Myslím si ale, že koncentrace cukru by neměla být vyšší... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 30.10.2017
Mám pocit, že stromy vo voľnej prírode rastú bez ľudského zásahu a darí sa im celkom dobre. Máte pravdu. Potíž je jen v tom, že stromy ve volné přírodě se nejmenují Rubinola. Zasaďte strom z volné přírody - jasan, habr, břízu - odvděčí se Vám... celý příspěvek >
Heliodor, 30.10.2017
Nechcete si nejdřív nechat udělat rozbor půdy a hnojit podle jeho výsledku? Takhle je to věštění z koule.
Heliodor, 30.10.2017
Možná není Smetánka (púpava) kyselomilná jako řeřišnice, přeslička či šťovík, každopádně kyselou a těžší půdu snáší velmi dobře. Zřejmě toleruje dobře každou půdu.
Karneval, 30.10.2017
takže jeho dozrievanie vo vyšších polohách vidím ako prinajmenšom problematické... Jáíto vidím vůbec ne problematicky. Po zkušenostech druhých i mých vlastních (nejedlé plody velikosti Panenského) je zcela jasno. Obdivuji originální vzhled a... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 30.10.2017
On ve své podstatně je i vápenec jako kámen nerozpustný  (třeba Alpy zatím nikam neodplavaly). Ale jak ho umelete na prášek, je z něj hnojivo. Totéž platí i o tom apatitu.Půda si nakonec poradí se vším.  Akorát to déle trvá a to my, když... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 30.10.2017
...pán chcel mať dominantu v záhrade",...  Strom by mal narásť do svojich normálnych rozmerov, ako to má geneticky predurčené... A to je právě ono. Nenapsal jste, o jaký strom, resp. jakou odrůdu se jedná. Vězte, že většina dnes pěstovaných... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 30.10.2017
Konference to není (jiný tvar), Pařížanka podle mě taky ne (nebývá ještě tak zralá a je víc kropenatá). Můj tip je Charneuská
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
U Matčina se v pomologiích uvádí, že je značně náročné na dobrou polohu. Co píšou pomologie, je mi, upřímně řečeno, šumák. U nás v Sudetech, kde Idaredy nedozrají, o Goldeny se nikdo ani nepokouší, je starých stromů Matčina stále plno a dřív to... celý příspěvek >
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 29.10.2017
Delor vydrží oproti Rubínu podstatně déle. Jak si vede v teplých polohách, nevím, u nás se mu daří.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika