Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vylamování květů u mladých stromků, 4.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků Ještě na dotaz co za listivé hnijivo. Vyrábí Fosfa Poštorná na úrovni zahraničních, ale za podstatně jiné ceny. Wendy
Vylamování květů u mladých stromků, 4.6.2013
Vylamování kvvětů u mladých stromků Luna je po smrti. Co se týká hnojení- dva roky byla prováděna rekultivace s intenzivním hnijením za zelena. Jinak veškeré další živiny dostávají na list. Wendy
Krtek - a je to, 4.6.2013
Krtek, a je to. Pan Jirka se zmínil o hryzci. Krteček je proti tomuhle darebákovi neškodné zvířátko. Už jsem o tom psal. Nakonec mi pomohla pouze velmi častá kultivace a stromky sázet do drátěných košů. Wendy
Goldrich meruňka, 4.6.2013
Goldrich meruňka Pane Miloši Vysloužile. Tu násadu Vám tiše závidím. U mě na Pinkcotu není zdaleka tak velká. Wendy
Čačanská rodná, Katinka, 4.6.2013
Čačanská rodná, Katinka. Pane Mikeši, pokud Vám vše vydrží na stromě, nachystejte si podpěry, nebo se Vám strom rozláme. Je to vlastní zkušenost. Wendy
Hrušně 2013, 4.6.2013
Hrušně 2013 Já ji mám na semenáči, protože kdouloň v mých púdních podmínkách je nepřijatelná(vysoké PH-9,8). Teprve před několika dny jsem sehnal Pyrodwarf, od kterého si slibuji maximum. Wendy
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 4.6.2013
Třešeň nebo sladká Višeň-hledám vhodnou odrůdu Máte výbornou pozorovací schopnost pane Mikeši, ale pro v čely není dráha doletu 0,5km žádná vzdálenost, takže nevíme, co je za sortu za horizontem. Wendy
Vylamování květů u mladých stromků, 4.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků Pán Palo. Není vůbec třeba vylamovat květy. Mám vysázen sad broskvoní v r. 2011 a nikdy jsem nic nevylamoval. Sázeno na jaře 2011 s použitím Agrisorbu Mikro v dávce 5gramů na strom. Příroda mi pomohla 2x zalitím... celý příspěvek >
Hrušně 2013, 4.6.2013
Hrušně 2013 Už třetí rok mi vynechává Boscova lahvice. Opylovačem to určitě není, protože mám v sadu další odrůdy(Clappova, Hardyho, Pařížanka, Lucasova, Konferene). Všechny jmenované mají slušně nasazeno, jen Boscova nemá nic-při stejné... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 4.6.2013
Třešeň nebo sladká Višeň-hledám vhodnou odrůdu Nevím, jak tyto skalky vypadaly, ale silně mi to připomíná "UHERKY". Spousta sladkých, trochu nahořklých plodů, výrazně skoro černé barvy. A také značně barvily. Stromy vzpřímeného růstu-až 10m... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 4.6.2013
Spomienka na jablká 2012 Pan Petr z Pardubic? Wendy
Spomienka na jablká 2012, 4.6.2013
Spomienka na jablká 2012 Pane Petře z Pardubic. Proto jsem měl dotaz na jaké podnoži, a ještě jsem se měl zeptat, kdy bylo provedeno přeroubování. Jinak podle fotek, i když možná méně dokonalých, všechna čest. Wendy
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 4.6.2013
Třešeňnebo sladká Višeň-hledám vhodnou odrůdu Pane Václave Vinšálku. V žádném případě se s Vámi nechci přít, jak jste nazývali Vaši odrůdu. Leč v tomto řpípadě najdete hodnocení Ramon olivy v malé pomologii č 3(Vávra-Ferkl-Koch-Černík). Klasický... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 4.6.2013
Spomienka na jablká 2012 Pan Palo. Mohl byste mi sdělit, na jaké podnoži(podpníku) máte tyto sorty? Děkuji. Wendy.
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků A to je p. Josefe právě ta chyba. Listové hnojivo je pro strom nejlépe přijatelná živina (a nejrychleji) a bez balastu. Toto až se zahrádkáři naučí, a bez rozdílu přijmou, tak natrhneme EU zadní část... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika