Příspěvky uživatele - 206.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 16.11.2009
Ahoj, to je veľmi zaujímavá informácia, prosím Ťa o upresnenie druhu korunkovky. Myslíš korunkovku kráľovskú (Fritillaria imperialis L. - Řebčík královský)? Okrasných cesnakov je tiež viacero, ktoré máš na mysli? Ďakujem za každú informáciu o... celý příspěvek >
Sklenik misto podkrovi, 10.11.2009
Nápad je to zaujímavý - vytvoríte si na streche v podstate zimnú záhradu :-) Na zakrytie by som odporúčal napr. komôrkové polykarbonátové platne - najznámejšia značka je asi Lexan. Materiál je to priesvitný, ale nepriehľadný, a navyše vo... celý příspěvek >
Akát, 6.11.2009
Ahoj, záleží či chceš ten lesík na produkciu dreva, alebo na zvýšenie biodiverzity a návrat k pôvodnému zloženiu lesa v tej oblasti. Peter
Akát, 4.11.2009
Veľkú pravdu ste napísali, s agátom je veľa problémov. Treba vysádzať naše miestne dreviny, nie podporovať šírenie inváznych rastlín. Odstrániť agát z pozemku, na ktorom sa už rozrástol, je veľmi obtiažne. Agát je veľmi životaschopný, šíri sa... celý příspěvek >
Vlašské ořechy - nový recept, 3.11.2009
Ahoj, môžeš prosím napísať presnejší postup? Nie je mi celkom jasné ako sa sterilizuje "nasucho v pare". Ďakujem. PeterNR
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 3.11.2009
Staré odrody hrušiek sú vzácnosť, aké rastú u vás v tej aleji? PeterNR
Ovocná stěna z hrušní, 3.11.2009
Dobrý deň prajem, uvádzate veľmi zaujímavé informácie. Ak by som Vás mohol poprosiť, napíšte ktoré odrody máte vysadené + čas konz. zrelosti vo Vašich podmienkach. Ja mám vo svojej novej záhrade zatiaľ len dve - "hrušku marušku", a... celý příspěvek >
Suseni zimnich hrusek, 2.11.2009
Súhlas, sušiť treba zrelé ale nie prezreté. Pozor na dužinu, hrušky často mäknú zvútra, od jaderníka. Ešte by som dodal, že na sušenie sú najvhodnejšie letné odrody, so zimnými nemám príliš dobré skúsenosti (používam teplovzdušnú sušičku). Peter
Moruška - nové ovoce pro naše zahrádky, 2.11.2009
Ahoj, zaujala ma info o moruške. Dajú sa u nás (myslím SR/ČR) kúpiť sadenice?
Jak prakticky na kompostování?, 9.10.2009
Ahoj, myslím že pekne spracovaný, a hlavne praktický návod som našiel na stránkach priateľov Zeme (na stiahnutie v pdf). Konkrétne tu je návod pre jednotlivcov a tu pre spoločenstvá. Peter
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 6.10.2009
Krtka by som zniesol, ale keď tie hryzce žerú všetko. Skúsim ten odpudzovač, potom napíšem či to funguje. Dúfam, že áno :-/
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 6.10.2009
Už som sa kvôli tým hryzcom aj zaregistroval, dúfam že sa mi podarí nejako zohnať toho cvrčka :-)
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 6.10.2009
Otázka čo s hlodavcami je aktuálna aj u nás. Hlavne ma trápia hryzci :-/ Chemické metódy skúšať nechcem, elektrinu na záhrade nemám... Už som viac-menej rozhodnutý skúsiť Deramax Cvrček, máte niekto s týmto odpudzovačom dobré či zlé skúsenosti?... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 6.10.2009
Ahoj, a funguje to aj proti hryzcom? Neviem sa ich zbaviť :-( Peter
Solarni odpuzovac krtku, 6.10.2009
Zdravím, tiež hľadám dobrý spôsob ako sa zbaviť hryzcov. Chcem sa spýtať na ten odpudzovač od f. Deramax. Funguje to k Vašej spokojnosti? Ďakujem za info.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika