Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mensi zeleny listnaty strom, na podzim barevny, 11.9.2012
Javory ma kdekdo, ale takovy brslen kridlaty (Euonymus alatus), to je nadhera. VJK
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 9.9.2012
Musím souhlasit, pan Knížek se poslední dobou dobou zhoršil.  Sazenice jsou mnohem nižší kvality než dříve a s pravostí odrůd to už také není nejlepší. Ze všech prodejců, od kterých jsem kdy bral, paradoxně pouze Starkl měl 100% pravost odrůd.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 4.9.2012
Hnojit Mg bylo vcelku zbytečné, keře mají mírný nedostatek dusíku. Vzhledem k výšce bych ale dusíkem nehnojil ani v příštích letech (pokud se nebude deficit zvyšovat), aby nebyl problém s vyzráváním dřeva. VJK
Odrůda révy Solaris, 1.9.2012
Nesmíte slepě věřit všemu, co se na wikipedii píše.  Poměr Mg: Mn 2:1 je vysoce toxický. Samozřejmě že se jedná o poměr draslíku a hořčíku. VJK
Okyseleni pudy siranem amonnym, 1.9.2012
Sádra je hnojivo fyziologicky kyselé, tj. způsobí okyselování půdy. VJK
Chloróza Révy?, 31.8.2012
Nedostatek manganu se projevuje především na mladých listech, protože je v rostlině jen velmi málo pohyblivý. VJK
Co vaše réva? (2012), 16.8.2012
a) Buď potřebuje Afrodita hodně, opravdu hodně sluníčka a u nás prostě nepůjde, b) nebo příliš vody, c) nebo nedostatečná či nevyvážená výživa či kombinace předchozích.  Já jsem měl podobné hrozny (opticky zralé, měkké, ale bez chuti) na keři,... celý příspěvek >
Založení vinice, 16.8.2012
Pro vlastní potřebu si můžete pěstovat co chcete kde chcete (na vlastním či pronajatém, samozřejmě) a v množství jakém chcete. Pokud chcete produkty z vinice oficálně uvádět na trh, musíte si a) koupit právo výsadby od ÚKZUZ (na to bych ale... celý příspěvek >
Jakou odrůdu na Chomutovsko, 12.8.2012
Nevím jak s broskvemi, ale v Údlicích vám jako třešeň bez mrknutí oka prodají švestku a v Jirkově měli problém se záměnami odrůd - u třešní z 5-ti koupených odrůd nesouhlasila ani jedna, u slív jedna ze tří. Jediné, co bylo v Jirkově naprosto v... celý příspěvek >
Co po výsadbě s druhým výhonem, 9.8.2012
Souhlasím s Wimpim, kmínek 1m je zbytečně vysoko pro klasické vedení na drátěnce. Pokud u vás nejsou pozdní přízemní mrazíky, bohatě stačí výška kmínku 60-70cm. To je výška vodícího drátu 70-80cm. Při celkové výšce drátěnky 200cm můžete mít listovou... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 1.8.2012
Wimpi, vygooglujte si "Významné rozšíření virového patogenu GVA v českých vinicích". Hned první odkaz ve vyhledávači a potom obrázek u článku. VJK
Réva - draslík x hořčík, 31.7.2012
Wimpi, zadejte si do google "grape potassium deficiency" a podívejte se na obrázky. A také si zadejte "Grapevine Leaf roll Virus" a rovněž se podívejte na obrázky. VJK EDIT: Mě se osvědčilo k postřiku na list "Podzimní hnojivo pro jehličnany"... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 31.7.2012
Zdravim Wimpi! Pisu z mobilu, tak jen strucne. Muj nazor-Nero draslik, BC horcik, Kodrjanka - tot otazka. Naprosto stejne postizenou ma tchan Rheu. Kompletne zcervenala behem neceleho tydne. Takhle rzchle se neprojevi nedostatek zadneho prvku. Spis... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 31.7.2012
Mirku, jenom reakce na vaše fotky - já přichytávám pytlíky na hrozny kolíčkem na prádlo. Je to rychlé a snadno se sundavá. VJK
Fazolové lusky - zavařování, 29.7.2012
Tak jsem včera lusky podruhé steriloval. Co mě ale překvapilo je, že některými víčky lze po druhém sterilování větší či menší silou pootočit. Prohnutá jsou všechna stejně, zvuk mají také stejný, některá se ale točí. Budou držet, nebo je mám raději... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika