Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 24.6.2013
Perenospora to není, jedná se podle mě o normální reakci na špatné opylení, možná i v kombinaci s chem. ošetřením (třeba v ne úplně vhodnou dobu). Jaké bylo počasí v průběhu kvetení? VJK
Fotosynteza a zakon zachovani hmoty + energie, 24.6.2013
To jsem nikde netvrdil. VJK
Fotosynteza a zakon zachovani hmoty + energie, 23.6.2013
1. Dočtěte ten odstavec do konce. 2. Hmotu zmiňuje tazatel..hmota ze zeme - zde pujde asi zejm. o organicke castecky.. , tj. dle tazatele rostliny z půdy odebírají hmotu, minerály a vodu. VJK
Fotosynteza a zakon zachovani hmoty + energie, 23.6.2013
Trávník vám žádnou zeminu užírat nebude, kde jste na to přišel? Půda slouží pouze k ukotvení rostlin a k přijímání vody a živin, žádnou hmotu z ní přímo neodebírají. (Pokud nebereme v úvahu zpetné doplňování iontů rostlinou odebraných z půdních... celý příspěvek >
Písková filtrace marimex nebo bestway, 19.6.2013
Prostar 4 je předražená filtrace s velkým rizikem nízké životnosti. Samotné čerpadlo není tak špatné, ale filtrační jednotka je ošizena jak jen to jde. Za cenu zhruba o 1000,- Kč vyšší je možno mít normální "dospělou" filtraci.VJK
Zahnuté konce letorostů, 11.6.2013
Zahnuté konce letorostů jsou normální. Pokud jsou však příliš zahnuté s velmi bujným růstem, často to svědčí o nadbytku dusíku, tzv. háčkování letorostů. To ale není váš případ. VJK
Kdy nejpozději lze zasadit brambory, 10.6.2013
Máte někdo zkušenosti, kdy nejpozději lze zasadit brambory, aby z nich ještě něco bylo? Zahradu mám během týdne dvakrát po sobě vyplavenou, takže mám sklizeno. Rád bych alespoň zachránil sadbu na příští rok, naklíčených brambor mám ještě dost. Odrůdy... celý příspěvek >
PH půdy - jak snížit?, 7.6.2013
Já houby rád, ale v trávníku jsem je likvidoval vápencem. Místa, kde houby rostly, jsem posypal velmi jemně mletým vápencem. Dost to pomohlo. VJK 
Jaký selektivní herbicid místo Garlon 4 EC, 6.6.2013
Garlon 4EC je, resp. byl,  výborný arboricid, je škoda ho plýtvat na trávník, zejména když se už nedodává. Použijte kombinaci Starane + Lontrel, na drtivou většinu plevelů stačí jen samotné Starane. Bofix nepoužívejte, je zbytečně drahý a má... celý příspěvek >
PH půdy - jak snížit?, 4.6.2013
Tak to neřešte... VJK
PH půdy - jak snížit?, 4.6.2013
A kolik to pH máte? VJK
Proč réva nekvete?, 4.6.2013
Takhle se květů dočkáte až za dlouho. Keř dva roky po výsadbě vám nebude plodit, pokud ho stále seřezáváte na 2-3 očka. Projděte si diskuzi, jak správně řezat révu. Je toho tady už docela dost. VJK
Zatopené brambory - jak dlouho vydrží?, 1.6.2013
Jak dlouho přežijí brambory, pokud jsou zatopené cca do poloviny natě? VJK
Jeden nebo dva kmínky, 31.5.2013
Kmínek určitě jen jeden. K čemu druhý? VJK
Fazole - jak daleko odrůdy od sebe, 29.5.2013
Jak daleko by měly být od sebe jednotlivé odrůdy keříčkových fazolí, aby se mezi sebou vzájemně nekřížily? Vzhledem k loňským špatným zkušenostem s osivy luskovin si chci ponechat část semen na příští rok a mám více odrůd, tak abych z toho pak neměl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika