Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič Solaris - sadenica, 29.5.2013
2 kmínky = 2x tolik práce při odstraňování obrostu. 2 kmínky se používaly u méně mrazuvzdorných odrůd jako nepřímá ochrana před mrazem, kdy údajně byla větší pravděpodobnost, že alespoň jeden přežije. Pokud naroste (a vyzraje) dostatečně dlouhý... celý příspěvek >
ABG, 27.5.2013
Ne, sekačky ABG opravdu nemontují v ČR, kompletní výroba je v Číně a sem se vozí již zhotové. Tady s nimi nikdo nic nedělá. VJK
Co je to za červíky nad kaskádou?, 25.5.2013
Nejsem žádný odborník na potápníky, ale pokud si pamatuji, tak larva potápníka jednak vypadá jinak a hlavně není přisátá  - naopak nabírá vzduch na hladině. Takže k vašemu závěru jsem trochu skeptický. VJK
Mazací tuk do převodovky půdního vrtáku, 22.5.2013
Jaký mazací tuk lze použít pro doplnění, resp. výměnu náplně v převodovce půdního vrtáku? Jedná se o typ Zipper ZI-EBO100H, v návodu je pouze " commercial HQ gearing grease". VJK
ABG, 21.5.2013
Je to samozřejmě čína jak vyšitá, nebo si vážně myslíte, že za ty peníze to někdo u nás vyrobí? Mám ABG 485, vytknul bych jí pár věcí, na druhou stranu stála necelé 4 tisícovky (teď už dokonce jenom 3). Náhradní díly se dají koupit u VARI, i když... celý příspěvek >
Spomienka na minulý ročník, 16.5.2013
Kdybyste pane Paľo rozebíral někdy v suchém létě dlažbu, viděl byste, že pod dlažbou je půda mnohem vlhčí, než mimo ní. Myšleno samozřejmě až pod štěrkovým ložem. Takže z hlediska vláhy nic nenutí révu pod dlažbou kořenit do nějakých velkých hloubek.... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 15.5.2013
Wimpi, nechte révu být a dejte se na borůvky - půdu pro to máte ideální :-)  Ph máte zjištěno vodním výluhem nebo KCl (CaCl2)? VJK
Réva - draslík x hořčík, 15.5.2013
Pokud je deficit 75mg/kg, na 100m2 je třeba dodat 6,75kg čistého hořčíku. VJK
Co vaše réva? (2013), 13.5.2013
Zdravím Wimpi, u mě podbobná situace - nakonec nejnižší teplota 0,5°C. Bylo to o fous. Přesně jako u vás - večer 10C na noc vyjasnění. Včera večer jsem na druhé zahradě přihrnoval brambory jako ochranu před mrazem, cca 10 jsem nechal nepřihrnutých... celý příspěvek >
Levák - sečení klasickou ruční kosou, 11.5.2013
Jsem také levák, a táta mě naučil sekat normální kosou pro praváka a neměl jsem s tím problém. Srpem mi to ale pravou rukou nešlo, tak musím mít srp pro levou. VJK
Bezsemené stolní odrůdy, 8.5.2013
Mirku, Rhea má list zcela nepodobný jakékoli podnoži, takže to poznáte už teď. VJK
Bezsemené stolní odrůdy, 7.5.2013
Má-li se jednat o slovenský Uran, tak ten má bobule zelené až zelenožluté, při dobrém oslunění zelenorůžové. Drobná semena se semtam vyskytují. Chuť má výbornou. Je také možné, že se nejedná o Uran, ale o některou jinou slovenskou bezsemennou odrůdu.... celý příspěvek >
Réva v sklenníku, 3.5.2013
Rohovina a slepičince je každé něco jiného, tak co jste k révě skutečně dal? VJK
Kdy bych měl zlikvidovat plesnivou starou jabloň?, 3.5.2013
Pokud ty jablka nechcete/nedají se jíst, tak nečekejte do září a poražte jí hned. VJK
Vyštipování poupat u paprik, 2.5.2013
Minulý rok jsem vyštipoval, a pak čekal o několik týdnů déle na úrodu. Teď mám za oknem centimetrové pody AMY a nechám je už růst.  Přednost dávám delšímu období sklizně před celkovým výnosem. VJK
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika