Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keříkové zelené fazolky, 12.10.2023
-tady je Svět ještě v pořádku, SPCH.
Přesazení živého plotu, 11.10.2023
Taky se nemusí přesazovat komplet celý porost, ten stávající může mít i vitálnější části, které na novém místě rychle splní svou funkci-snad nám zadavatel pískne, o jaký druh konkrétně jde.Třeba je motivace zachovat současné rostliny navázána na... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, 11.10.2023
Myslím, že přežije-otázka je, jak dlouho. S kvalitou díla roste Naděje na dobrý výsledek. Počítejte s horší estetikou v několika následujících letech, s vyššími nároky na následnou péči, SPCH.
Katalpa - nevíte co s ní?, 10.10.2023
...doplňuju do projevy r, asi mám pod tím čudlíkem s písmenkem r binec, SPCH.
Katalpa - nevíte co s ní?, 10.10.2023
Napadlo ji padlí. Co hlava neudrží, papír snese-pište si co a kdy, na jaké pojevy použijete, SPCH.
Rajčata 2023, 8.10.2023
, SPCH.
Éror, 8.10.2023
Dnes má svátek Věra. Poběží se Velká st. v Pardubicích. Velké katastrofy probíhají v Afghánistánu, na Ukrajině, Blízkém východě... Kde jsou příčiny? Jaká to má řešení?Kostrbatý, občas žlučovitý chod tohoto fóra-to jsou malé věci, SPCH.
Rajčata 2023, 8.10.2023
Nereaguju na konkrétní příspěvek, ale nevíte, proč se nad příspěvky přihlášených zobrazuje Warning..., nebo jen mně? Druhá nedávná novinka je, že se před zobrazení požadovaného příspěvku vtírá reklama-na mě to nemá vliv, že bych ji načetl, jen se mi... celý příspěvek >
Malina usycha, 8.10.2023
Jen doplním, že za odplozený prut většinou roste v jeho blízkosti v průběhu vegetačního období více putů než jen jeden-to je dobře, pěstitel může docílit větší sklizně, jestli choroby, škůdci, neopatrné zásahy člověka či divé počasí některé mladé... celý příspěvek >
Malina usycha, 7.10.2023
Odplozené pruty-jejich části přirozeně ukončují svou pozemskou pouť, SPCH.
Jabloně a hrušně odolnější monilióze, 5.10.2023
Snad by šlo na pár plodů zkusit vakuovačku? Nemám velké zkušenosti s mnohými odrůdami, co jsem vypozoroval, tak tady u nás okolo Kroměříže na monilii hodně trpí Mc Intosh-chuchvalce spečených plodů, vrůstání té bestie i do staršího dřeva, zato... celý příspěvek >
Mýtus o škvorech, 5.10.2023
Škvory, šváby, štěnice vložíme do sklenice, zalejeme etanolem, prohlédneme horem dolem, vyvrátíme mýty, pak se vrhnem na jepice, prozkoumáme i ty. Článek jsem četl, podezírám překladač... SPCH
Růže - okousaná poupata i květy, 24.9.2023
...nebo housenky můr, SPCH.
Bohemia nepřekonaná, 23.9.2023
Trimin nesl ten kluzký zázrak jméno. Výborně posloužil, navíc mě i rozesmál-to když si jím opilý mazák vyčistil zuby-pochvaloval si, jak krásně pění. Ale ať tu nezlobím příliš-Bohemii mám druhým rokem vštípenou na bok velmi staré noname jabloně,... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 23.9.2023
Mičurin II-známka kvality. Tím výrazem pro proužek jste mě vrátil o desítky let proti proudu času-výskyt na límci košile se řešil jeho namočením v lavoru, trochou Jelena a kartáčkem či mnutím, proužek na spodním prádle jinocha znamenal, že utekl... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika